lekarz Sławomir Matkowski

jestem w 7 m-cu i jestem bardzo zadowolona dla niego kasa nie jest ważna,. ważne jest dla niego zdrowie matki i dziecka. sparawdza na bieżąco wszystkie wyniki. bardzo sympatyczny aż chce się chodzic do lekarza gdzie wizyta u ginekologa nie należała do przyjemnych kiedys w moim przypadku.

Bardzo dobry lekarz.Jest zaangażowany w pracę z pacjentkami nie tylko w gabinecie ,ale również interesuje się nimi w szpitalu ,gdzie pracuje.Był przy porodzie mojego dziecka.Następną ciążę też będę prowadziła u niego.Polecam

najbardziej nieprzyjemny lekarz jakiego spotkalam

najbardziej nieprzyjemny lekarz jakiego spotkalam

Świetny lekarz.Prowadził moją ciążę i był przy porodzie w szpitalu na Zaspie.Gorąco polecam !!!

Rewelacyjny lekarz. Trafiłam do niego w połowie ciązy po przebojach z niekompetentną ginekolog. Przyjmuje na NFZ i prywatnie (100 zł). Zawsze uprzejmy, miły i delikatny. na każdej wizycie pytał jak się czuję, sprawdzał szyjkę (czego poprzedni lekarz nie robił), na usg sprawdzał prace serduszka. Po 36 tygodniu chodze do niego do szpitala 2 razy w tygodniu na ktg. Nawet położne na izbie go uwielbiają ;) Mam nadzieję, że mała urodzi się na jego dyżurze. Na pewno będę chodziła do niego po porodzie

Mam nadzieję, że mała urodzi się na jego dyżurze.
Na pewno będę chodziła do niego po porodzie

Zawsze mialam problem z ginekologiem ale znalazlam lekarza ktoremu zaufalam

Zawsze mialam problem z ginekologiem ale znalazlam lekarza ktoremu zaufalam

Niezastąpiony, kompetentny,ma duza wiedze. To jest lekarz z powołania, ciepły, życzliwy, świetny fachowiec.Pracuje w szpitalu na Zaspie.Serdecznie polecam

LEKARZ JEST SUPER!!!!GODNY POLECENIA MILY,UPRZEJMY........ CO TU WIECEJ DODAC IDZCIE SAME DO NIEGO A NAPEWNO NIE POZAŁUJECIE:)

Bardzo miła,a przede wszystkim kompetentna osoba.z cała pewnością mogłabym polecic pana doktora mojej przyjaciółce.pozdrawiam.

Polecam.Trafiłam do doktora na dyżur w szpitalu celem potwierdzenia złej dla mnie diagnozy.To była porada ginekologiczno-psychologiczna,której nie otrzymałam od swojego prywatnego lekarza.Jestem pewna,że pomoże wielu kobietom.