dr n. med. Sławomir Meller

zaszłam w ciążę i zgłosiłam sie do Pana doktora okazało się,że nastąpiło poronienie. Co dwa dni kazał mi robic bhcg traciłam pieniądzę i czas , wizyta była ciągle odkładana a ja cały czas krwawiłam. Gdy krwawienie się nasilało wysłał mnie do szpitala do Poznania gdy bhcg ciągle wzrastało, ze szpitala odesłano mnie do domu . 3 miesiące roniłam ciąże a Pan doktor nie był w stanie mi pomóc

Polecam. Jest wspaniałym lekarzem. Znam go od 10 lat. Opanowany, spokojny, serdeczny, srwatza bardzo miłą atmosferę.

Super lekarz prowadził moje dwie ciąże żadnych zastrzeżeń. Naprawdę lekarz godny polecenia.Tacy lekarze jak dr.Meller to chyba w dzisiejszym świecie się już nie zdarzają. Polecam.

Poznałam dr Mellera kilka lat temu, jak byłam studentką, gdy wykładał zagadnienia związane z biomedyką i od razu wzbudził moje zaufanie. Prowadzi moją pierwszą ciążę i jestem bardzo zadowolona, sympatyczny, spokojny, zawsze ma czas i przede wszystkim budzi moje i męża zaufanie. Zdecydowanie polecam !!!

Do dr Mellera trafiłam po wizytach u kilku innych ginekologów. Jestem wdzięczna, że właśnie tego lekarza mi polecono. Pan doktor prowadzi moją ciążę. Jest uosobieniem spokoju i cierpliwości. Wzbudza zaufanie, pacjentki nie są traktowane przedmiotowo.Polecam.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Poznań"?

Kasprzaka 16 pok 208
Poznań