dr n. med. Sławomir Meller

zaszłam w ciążę i zgłosiłam sie do Pana doktora okazało się,że nastąpiło poronienie. Co dwa dni kazał mi robic bhcg traciłam pieniądzę i czas , wizyta była ciągle odkładana a ja cały czas krwawiłam. Gdy krwawienie się nasilało wysłał mnie do szpitala do Poznania gdy bhcg ciągle wzrastało, ze szpitala odesłano mnie do domu . 3 miesiące roniłam ciąże a Pan doktor nie był w stanie mi pomóc

Polecam. Jest wspaniałym lekarzem. Znam go od 10 lat. Opanowany, spokojny, serdeczny, srwatza bardzo miłą atmosferę.

Zdecydowanie doktora Mellera warto polecić. Zgadzam się z przedmówczyniami w 100%. Miły, uprzejmy, kompetentny.W 23 tygodniu ciąży wykrył u mojego dziecka wadę centralnego układu nerwowego. Potem było tylko gorzej. Mojemu synowi nie dało się pomoc, urodził się z bardzo poważnymi zaburzeniami neurologicznymi. Będziemy walczyć o jego sprawność psycho-ruchowa jeszcze bardzo, bardzo długo. Jednakże doktor zrobił wszystko co było w jego mocy, choć niestety nie wiele się dało. Wzorcowo wykonał mi cesarskie cięcie, kierował na bezpłatne badania, itd. Jedyne co mogłabym panu doktorowi zarzucić to wybitnie utrudniony kontakt, dodzwonienie się niekiedy graniczyło z cudem. No ale nie byłam jedyna pacjentka, miałam urodzić chore dziecko, wiec brak kontaktu bardzo mnie niepokil.Tak czy inaczej bardzo POLECAM.

zdecydowanie polecam, Pan Doktor prowadził moje 2 ciąże i nie zamieniłabym go na innego lekarza, obie ciąże z powikłaniami na szczęście dzięki dr Mellerowi zakończyły się z sukcesem o czasie, Pan Doktor zawsze cierpliwie odpowiadał na moje pytania, potrafił uspokoić, pomimo trudnej sytuacji zawsze czułam się bezpiecznie bo wiedziałam, że jestem pod dobrą opieką, rzeczywiście dość trudno się dodzwonić, ale w awaryjnych sytuacjach korzystałam z uprzejmości przemiłej pani w recepcji na os.Przyjaźni i ona przekazywała dr informacje, cenię sobie też rejestrancję online na Przyjaźni bo mogę wybrać dogodny termin w wolnej chwili a nie tylko w godzinach pracy gabinetu, podsumowując z całego serca polecam

Zgadzam się z opiniami poniżej oraz łączę w żalu z przedmówcą (też to przechodzę). Uważam, że dr Meller (też mi się zdarza zmieniać Mu nazwisko na Miller:)) urodził się po to by zostać świetnym ginekologiem. Delikatny, tłumaczący wszystko z taktem i wyczuciem. Duża wiedza, wielki talent.

Super lekarz prowadził moje dwie ciąże żadnych zastrzeżeń. Naprawdę lekarz godny polecenia.Tacy lekarze jak dr.Meller to chyba w dzisiejszym świecie się już nie zdarzają. Polecam.

Poznałam dr Mellera kilka lat temu, jak byłam studentką, gdy wykładał zagadnienia związane z biomedyką i od razu wzbudził moje zaufanie. Prowadzi moją pierwszą ciążę i jestem bardzo zadowolona, sympatyczny, spokojny, zawsze ma czas i przede wszystkim budzi moje i męża zaufanie. Zdecydowanie polecam !!!

Drogie Panie.Kiedy czytam niektóre komentarze jestem zbulwersowana! Jestem mamą 3 fantastycznych dzieciaków.Każda ciąża była strasznie skomplikowana ,każda kończyła się cesarskim cięciem.Niestety trafiłam do Niego dopiero z trzecią ciążą,która była najbardziej powikłana . Dla mnie dr.Meller to najlepszy ,najbardziej ludzki lekarz jakiego spotkałam,a było ich kilku(niestety).Jest niesamowity,nie jesteśmy dla niego następnym numerkiem w rejestrze szpitalnym.Nigdy nie odczułam z Jego strony nuty fałszywości,jest serdeczny, otwarty i życzliwy.Ale co najistotniejsze jest fantastycznym fachowcem .Polecam

Drogie Panie.Kiedy czytam niektóre komentarze jestem zbulwersowana!

Chciałabym żeby każdy lekarz był taki. Cieszę się, że trafiłam do dr Millera, mimo że moja ciąża obumarła. I niesamowite jest to, że nawet w takiej sytuacji lekarz ginekolog potrafi wzbudzić niesamowite zaufanie- większe niż psycholog. Na pewno zawierzę swoją przyszłą ciążę dr Millerowi.

Właściwie nie mogę powiedzieć złego słowa o Panu doktorze, ale jak już ktoś wcześniej słusznie zauważył, niestety nie jest dobrym diagnostą. Borykałam się dość długi czas z trudnymi do zidentyfikowania bólami, na które Pan doktor przepisywał czopki przeciwbólowe oraz antybiotyki. Słusznie zdiagnozował torbiel endometrialną, ale zignorował moje obawy, co do obrzęków na nogach i szybkiego tycia. Stwierdził, że czasem po laparoskopii pozostaje trochę fałdów tłuszczowych. Zignorował również zły wynik cytologii...trafiłam do innego lekarza, który po konsultacji z endokrynologiem stwierdził PCO i hiperinsulinemię. Panie Doktorze, ilość nie zawsze przekłada się na ...

Panie Doktorze, ilość nie zawsze przekłada się na jakość. Niestety z tego powodu traci Pan pacjentki. Może lepiej jeden lub dwa gabinety prywatne, a nie 4...