dr n. med. Sławomir Meller

Najlepszy Pan Doktor pod słońcem!!! Bardzo miły, wspaniały. Byłam wcześniej u innych ginekologów i żałuję, że wcześniej nie poznałam Pana Doktora Mellera. Nie wymienię na innego!!! Polecam, polecam, polecam!!!!!❤️❤️❤️

P. dr Meller prowadził moje trzy ciąże. To wspaniały człowiek, lekarz i specjalista !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

Chciałbym osobiście panu podziękować za to że prowadził pan moją córke przez cały czas ciąży i za to że jestem wreszcie dziadkiem czekałem 5 lat żeby nim zostać i doczekałem się wnuka w czasie tej chorej pandemii jestem szcześliwy tak jak by mi ktoś 5 kg złota do kieszeni wsadził bo dzisiaj tyle waży mój wnuk jeszcze raz dziękuje i myśle że kiedyś się spotkamy więc podziekuje panu osobiście pozdrawiam .szczęsliwy dziadek

Bardzo kompetentny lekarz, którego z całą pewnością mogę polecić, przy tym niezwykle życzliwy i bardzo " ludzki ". Prowadzi moją drugą ciażę i jestem bardzo zadowolona z opieki. Na wszystkie pytania bardzo szczegółowo odpowiada. Polecam !!!!?

zaszłam w ciążę i zgłosiłam sie do Pana doktora okazało się,że nastąpiło poronienie. Co dwa dni kazał mi robic bhcg traciłam pieniądzę i czas , wizyta była ciągle odkładana a ja cały czas krwawiłam. Gdy krwawienie się nasilało wysłał mnie do szpitala do Poznania gdy bhcg ciągle wzrastało, ze szpitala odesłano mnie do domu . 3 miesiące roniłam ciąże a Pan doktor nie był w stanie mi pomóc

Polecam. Jest wspaniałym lekarzem. Znam go od 10 lat. Opanowany, spokojny, serdeczny, srwatza bardzo miłą atmosferę.

Super lekarz prowadził moje dwie ciąże żadnych zastrzeżeń. Naprawdę lekarz godny polecenia.Tacy lekarze jak dr.Meller to chyba w dzisiejszym świecie się już nie zdarzają. Polecam.

Poznałam dr Mellera kilka lat temu, jak byłam studentką, gdy wykładał zagadnienia związane z biomedyką i od razu wzbudził moje zaufanie. Prowadzi moją pierwszą ciążę i jestem bardzo zadowolona, sympatyczny, spokojny, zawsze ma czas i przede wszystkim budzi moje i męża zaufanie. Zdecydowanie polecam !!!

Do dr Mellera trafiłam po wizytach u kilku innych ginekologów. Jestem wdzięczna, że właśnie tego lekarza mi polecono. Pan doktor prowadzi moją ciążę. Jest uosobieniem spokoju i cierpliwości. Wzbudza zaufanie, pacjentki nie są traktowane przedmiotowo.Polecam.

Świetny lekarz! Polecam wszystkim. Tak cierpliwego i sympatycznego człowieka jeszcze nie spotkałam. Odpowiada na wszystkie nawet najbardziej oczywiste pytania, tworzy taką wspaniałą atmosferę, że z przyjemnością idzie się na wizytę:) Nawet mój mąż Go polubił:) POLECAM!!!