lekarz Sławomir Michalak

Neurolog

Sprawiał wrażenie zainteresowanego na pierwszej wizycie prywatnej. Później stracił zainteresowanie pacjentem. Jak ktoś już wspomnieł nie odbierał telefonów. Myślę że działa wybiórczo jak mu się chce pacjęta zatrzymać to ok jak nie to poprostu nie odbiera telefonu i ma przysłowiowy spokój. Jak mam za dużo pacjentów to mówię wprost i już a nie zwodzę i robię nadzieję. Przykro mi że są tacy lekarze:(

Po przeczytaniu wielu super komentarzy, zgłosiłam się do tego lekarza. Owszem na pierwszej wizycie wykazał zainteresowanie chorobą, wywiad był w miarę szczegółowy.Niestety to był jedyny plus. Pan doktor umawiał się na wizyty w szpitalu, ale był nieuchwytny. Nie mogłam odzyskać moich badań. Kontakt z panem doktorem telefonicznie był niemożliwy( nie odbierał tel). Po wielu interwencjach w końcu udało się spotkać z lekarzem , ale bez wiążących ustaleń.Zainteresowanie pacjentem? szkoda słów. Pan doktor ma tyle zajęć, że nie ma czasu dla klienta. Nie polecam!!!

Pan doktor ma tyle zajęć, że nie ma czasu dla klienta. Nie polecam!!!

Trudno mi ocenić lekarza, bo nie mogę się dodzwonić pod żaden ze wskazanych numerów, a dzwoniłam bardzo dużo. Ani razu lekarz nie oddzwonił.

najlepszy lekarz z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia.

najlepszy lekarz z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia.

Bardzo dobry lekarz! uprzejmy, dokładnie wytłumaczy i robi wszystko żeby pomóc pacjentowi.

Pan doktor wystawił skierowanie do szpitala. Miał zadzwonić w ciągu miesiąca. Od tego czasu minęły 4 mc. Do doktora nie szło się dodzwonić ani w żaden sposób skontaktować. Gdyby nie moja osobista interwencja z innym lekarzem. Moja babcia do dzisiaj nie trafiłaby do szpitala i prawdopodobnie przestałaby chodzić. NIE POLECAM !!!!!!!

Dr Sławomir to człowiek niezwykły. Oprócz olbrzymiego doświadczenia i ogromnej kompetencji, to przede wszystkim ktoś kto rozumie pacjenta. Stara się spojrzeć z jego strony. Spotkania z dr nie zapomnę chyba nigdy. Jeszcze raz dziękuję. Radek

Cóż gdyby wiecej było takich lekarzy, takich ludzi jak Pan doktor Sławomir Michalak, to pewnie mniej byłoby tragedii ludzkich pod tytułem zła diagnoza. Polecam tego specjalistę.

Jeżeli inni lekarze nie mogą zdiagnozować choroby, zdecydowanie polecam tego lekarza.

Jeżeli inni lekarze nie mogą zdiagnozować choroby,
zdecydowanie polecam tego lekarza.

7 lat leczenia u różnych neurologów, 2 pobyty w klinice AM w Poznaniu. Brak diagnozy. Pierwsza wizyta u dr Michalaka. Wnikliwa analiza dokumentacji, dokładne badanie i wywiad. Polecenie wykonania specjalistycznego badania krwi. Już po normach obok moich wyników wiem, że są nieprawidłowe. Leki a w większości witaminy i po pół roku czuję się o niebo lepiej. Słowem rewelacja zwłaszcza, że przez 7 lat leczono objawowo "prochami". Gorąco polecam.