dr n. med. Sławomir Mikosiński

Endokrynolog

2,9
2,8
2,6

Straszny charakter niemiły krzyczy pluje sie ma pretensje do świata że ludzie choruja że zadają pytania ! Chodziłam do niego całą ciąże nie odpowiedział mi na żadne pytanie nic nie tłumaczy za każdym razem mówił że za późno się zgłosiłam - ( w 5 tygodniu ciązy okazało się że mam problem z tarczycą a na wizytę na cito zapisano mnie po prawie 2 miesiącach ) Nie stać mnie na wizyty prywatne ! Potwierdzam że Pan doktor przychodzi jak chce powinien być od 8-11 przychodzi po 9 rekordm była godz 10 i ma pretensje że dużo osób czeka. Mało tego poza kolejnością wchodzą ludzie którzy leczą się prywatnie i na powtórną konsulktację w przychodni POZ wchodzą bez kolejki na konkretna godzinę bo tak się umówili z lekarzem!! na wizycie Pan doktor każde sobie dyktować wyniki badań i krzyczy albo wysmiewa się jak cos się przekreci w sensie źle odczyta !! Ogólnie NIEE Polecam !!!! Człowiek z wielkimi pretensjami że ktos do niego przyszedł ! odmówił mi przyjęcia pomimo wysokiego TSH twierdzac że zawracam glowe i powinnam sie leczyc w POZ a własnie pani doktor zaniepokojona złym wynikiem odesłała mnie na konsultację do SPECJALISTY !! Szkoda gadać zastanawia mnie jedna rzecz po co co miesiąc mam zabierane pieniądze z pensji na niby leczenie kiedy nie mam możliwości skorzystania z porady i do wszystkich specjalitów muszę chodzić prywatnie !!

Jest to lekarz, który bardzo zajmuje się pacjentem, utrzymuje kontakt z pacjentem nawet po wypisaniu ze szpitala. Traktuje chorych z sercem. Wyjątkowo kompetentny i profesjonalny. Godny polecenia. Co najważniejsze, postawił trafną diagnozę i wyleczył mnie. Nie należy się zrażać pierwszym kontaktem.

Nie polecam !!!!! Byłam na NFZ, nie wiem jaki jest prywatnie. Nie zapoznał się ze wszystkimi wynikami badań i stwierdził, że niepotrzebnie naraziłam NFZ na koszty. Swoją kieszeń zresztą też. Wypisał leki i następna wizyta równo za pól roku, co przy początkach leczenia uważam stanowczo za długo. Na pewno już nie pójdę.

Jestem zawiedziona, bo polecono mi tego lekarza. Wizyta krótka, USG. Diagnoza - guzki, stan zapalny i niedoczynność. Wcześniej miałam USG (krótki czas) stanu zapalnego nie było. Leki i propozycja biopsji. Następna wizyta, biopsja. Na moje zdziwienie dlaczego tak drogo (150 zł) odpowiedział: jestem najdroższy w Łodzi. Telefonicznie miałam dowiedzieć się o wynik-dzwoniłam dwukrotnie: pierwszy raz po trzech tygodniach, jeszcze nie było, drugi raz po ponad miesiącu, nie pamiętał, ale stwierdził, że ostatnio wszystkie biopsje, które robił miały pozytywny wynik (dobry). Nie założył mi nawet karty, liczył na swoją zawodną pamięć. Wszystko, wizyta, USG, biopsja trwały krótko i przebiegały szybko. Miałam wrażenie, że pan doktor się bardzo spieszy. Minęły już dwa lata od tych wizyt a ja zmieniłam lekarza.

Jestem zadowolona z wizyt u pana doktor .Może nie robi pierwszego wrażenia dobrego ,lecz jest fachowcem w usg jednym z pierwszych w Polsce leczę się u doktora 1,5 roku z nowotworu tarczycy jako fachowiec jest świetny, a jednocześnie chodziłam do prof Sewerynek ,i prof Kuzdak świetny człowiek - jego też można polecić .

Wspaniały lekarz. Bardzo mi pomógł gdy zachorowałam na nowotwór tarczycy, wytłumaczył mi moją chorobę i metody leczenia. WYLECZYŁ MNIE, za co jestem Panu Doktorowi bardzo wdzięczna.

Bardzo dobry lekarz. Przede wszystkim nie zdziera kasy jak inni i przepisuje niedrogie, refundowane, ale skuteczne leki. Kiedy nie widzi potrzeby, nie każe szprycować się nie wiadomo czym. Polecam!

Nigdy więcej trafić do takiego ... Miał pretensje, że osoba w wieku 20 lat została skierowana z tsh 7.5 jako sprawa pilna i zamiast porady czy diagnozy podawał jedynie zarzuty pod adresem pacjenta i lekarza rodzinnego no i personelu pielęgniarskiego. Odpychający to delikatne określenie.

Nie polecam zależy mu tylko na nabijaniu kabzy!

Nie polecam zależy mu tylko na nabijaniu kabzy!

Zdecydowanie nie polecam - lekceważy problemy zdrowotne pacjenta. USG robi chyba wzrokiem, guzki po roku pewnie znikły albo bardzo wolno rosną, a z niedoczynnością tarczycy można żyć - wizyta za rok!! Nie pójdę!!