lekarz Sławomir Mrowiec

Zostałam przyjęta do Ligoty w ciężkim stanie Po długim pobycie w klinice i intensywnym leczeniu przez Profesora wróciłam do domu To CUD bo stan był bardzo ciężki każdy dzień leczenia to była walka o moje życie, dzięki panu profesorowi Mrowiec Żyję. Dziękuję bardzo panie Profesorze za uratowanie mi życia!!!!!!!!!!

Zostałam przyjęta do Ligoty w ciężkim stanie

mam guza trzustki .Chcę zapytać w jaki sposób można się z Panem Profesorem skontaktować ? ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Uprzejmie dziękuję za wszystko co Pan zrobił dla mojej mamy. W lutym diagnoza mamy zbiła nas z nóg - nowotwór trzustki. Szukaliśmy najlepszego specjalisty od trzustek w całym kraju i znajoma lekarka poradziła nam - najlepsi są w Katowicach. To cud, że udało nam się trafić na Pana. Przyjął Pan mamę bardzo szybko, zbadał a kilka dni później mama była już po operacji. Operacja była bardzo ciężka, trwała kilka godzin. Przebiegła bez żadnych komplikacja. Mama obecnie czuje się dobrze. Brakuje mi słów aby opisać to jak bardzo jestem Panu wdzięczna. Jest Pan Aniołem. Dziękuję z całego serca.
Wdzięczna córka pacjentki z Gorzowa Wielkopolskiego

Bardzo dobry lekarz, uratował mi życie w 2018 roku kiedy moje szanse na przeżycie były minimalne, w związku z stwierdzoną fibromatozą moje operację były bardzo trudne i obarczone ogromnym.ryzykiem łącznie z zgonem. Dziś żyję , wróciłam do pracy i jestem dozgonnie wdzięczna docentowi. Bardzo sympatyczny jako człowiek, bardzo rzeczowo wyjaśnił mi.na czym polega moja choroba,

Polecam wspaniały lekarz i człowiek. Świetny chirurg. Potrafi wytłumaczyć jaki będzie wykonany zabieg chirurgiczny i czego można po nim oczekiwać.

Dzięki Panu Docentowi Mrowcowi zyskałem drugie życie. Cztery lata temu zdiagnozowano u mnie raka trzustki. Zaufałem Panu Docentowi i poddałem się skomplikowanej operacji Whipple'a. Doświadczenie i talent sprawiły, że żyję Zawsze będę wdzięczny za to, co Pan Docent dla mnie zrobił.

Pan Docent Mrowiec to lekarz wykazujący się zaangażowaniem, który odważnie i odpowiedzialnie podejmuje decyzje dotyczące toku leczenia pacjenta, co wobec posianych przez tego chirurga kompetencji rodzi przekonanie, że walcząc o zdrowie lub życie pozostaje się pod najlepszą opieką. Przy całym wypracowanym autorytecie i pozycji zawodowej, Pan Docent traktuje pacjenta z szacunkiem, który dowodzi nieprzeciętnego poziomu tego lekarza nie tylko w sferze zawodowej ale i ludzkiej. Opisana postawa lekarska sprawia, że walczący o życie pacjent ma poczucie bezpieczeństwa i zachowuje swoją godność, za co chciałabym w tym miejscu bardzo podziękować.

Kieruję słowa wdzięczności, uznania i szacunku pod adresem Pana Docenta Sławomira Mrowca. Otóż, w marcu br. w korzystałam z pomocy Pana Docenta i zostałam otoczona opieką jakiej oczekiwałam. Nie lekceważy On wątpliwości pacjenta – rzeczowo omawia istniejące problemy zdrowotne. Jest empatyczny i dobrze zorganizowany. W Jego kontaktach z pacjentem nie istnieje presja czasu. Tworzy miłą atmosferę wolną od napięć. Swoją postawą spokoju, koncentracji uwagi, pełnego zaangażowania, profesjonalizmu wzbudza zaufanie i zapewnia tak bardzo potrzebne pacjentowi poczucie bezpieczeństwa. Życzę Panu dalszej pięknej kariery zawodowej, prestiżowych nagród, społecznego uznania, poczucia osobistej satysfakcji ...

Życzę Panu dalszej pięknej kariery zawodowej, prestiżowych nagród, społecznego uznania, poczucia osobistej satysfakcji z wykonywanej pracy oraz pomyślności w każdej dziedzinie życia.
Bardzo dziękuje - Z.K. z Zabrza

Ciekawy człowiek. Przede wszystkim, jeśli nie poczuje wypalenia zawodowego, o co nietrudno, będzie z niego doskonały następca prof. Lampego. Jako zastępca kierownika kliniki przewodzi wizytom lekarskim na czele gdy profesor ma pilny zabieg albo zajęty jest konsultacjami. Nie mam żadnego powodu, żeby narzekać na tego człowieka. Rozmawia z pacjentem poważnie, konkretnie. Nie dopytuje, nie obraża się też. Razem z profesorem wykonują osławione super skomplikowane zabiegi trzustki. Można mu zaufać, a jedynym, kto może się go bać, to chyba będzie źle przygotowany do zajęć student.