lekarz Sławomir Musiał

2,2
1,8

Zachowamie lekarza skandaliczne!!! Kompletny brak empatii i umiejętności interpersonalnych. Wobec pacjenta chorego onkologicznie chamski i arogancki, nie zainteresowany kompletnie złożóną dokumentacją - on wie lepiej niż zespół onkologów z instytutu gliwickiego!!! Już na wstępie obraził pacjenta i tak zachowywał się do końca!!!! Całkowity brak kompetencji. Zamierzam złożyć odwołanie od jego decyzji a nadto pisemną skargę na jego zachowanie, do czego namawiam pozostałych pacjentów, którzy zostali przez niego potraktowani w podobny sposób.

Zgadzam się w 100% z poprzednimi komentarzami. Leczę się onkologicznie, endokrynologicznie, neurologicznie a w mojej sprawie orzeka ortopeda ! Paranoja. Miał rację ten kto powiedział, że Amber Gold to przy ZUS-ie mały pikuś-amator.

Wszyscy piszący opinię mają niestety rację. Miałem przyjemność spotkania z tym panem. Być może dla ZUS jest bezcenny, lecz dla ludzi po prostu cham, ignorant, traktujący pacjentów jak konieczne zło. Osobę o takich cechach, jakie posiada ten lekarz, powinni trzymać w odosobnieniu. Pan doktor zapomniał chyba o przysiędze Hipokratesa oraz o dobrych manierach i kulturze osobistej???!!!

Cham i prostak... nadaje się do tarcia chrzanu a nie leczenia ludzi... zdjęć RTG nie wzial do reki a samemu kazal odpowiadac na pytania "tak" lub "nie" nigdy wiecej do tego Pana

Miałam wątpliwą przyjemność trafić do niego . Potraktował mnie w sposób nad wyraz okrutny i cechuje go kompletny brak szacunku do ludzi. Nie wiem za co tak się na nas, pacjentach odgrywa. W wyniku chamskiego i brutalnego badania kręgosłupa szyjnego cierpię okrutnie .Już dawno będąc w ZUS , słyszałam straszne o nim opinie, ale jest jeszcze gorszy i to za nasze pieniądze, odkładane latami na ZUS.Potwierdzam opinię swoich poprzedników.

Beznadziejnie niekompetentny, introwertyk, ni8e lubi samego siebie i też nie lubi ludzi. AROGANCKI ćwok. nawet nie polecam by leczył zwierzęta. Jest chory i niech leczy samego siebie. Pozdrawiam wszystkich. :ontario"

Drzemie w nim zło .Zachowanie tego lekarza jest okrutne w stosunku do pacjenta.

Drzemie w nim zło .Zachowanie tego lekarza jest okrutne w stosunku do pacjenta.

Jako orzecznik pewnie spełnia oczekiwania firmy.Jako człowiek i lekarz to paranoik i sadysta. W razie wątpliwości służę adresem, przedstawię dowody bezczelnego,niemal sadystycznego podejścia do pacjenta z wieloletnią chorobą zawodową.

Oby komputer nie wylosował do niego(orzecznik ZUS)

Oby komputer nie wylosował do niego(orzecznik ZUS)