dr n. med. Sławomir Olszewski

Nefrolog dziecięcy, Pediatra

3,9

''Problem polega na tym, że nie jestem przekonana, że te wszystkie badania, które zleca są konieczne. Faktycznie diagnostykę poleca i tłumaczy, ale u mojego dziecka wyniki badań są dobre a mimo to zaleca bardzo inwazyjną diagnostykę (najpierw scyntygrafię z użyciem izotopu molibdenu a teraz urografię czyli kontrast podany przez cewkę moczową i zdj. rtg. Mam wątpliwości czy to nie przesadne obciążanie dziecka po to tylko żeby zbadać coś, co być może ma albo nie ma znaczenia'' u nas prawie identyczna sytuacja

Leczyłam się u doktora 13 lat i bardzo polecam! Konkretny, rzeczowy, specjalista w swoim fachu! Widać, że zna się na rzeczy :)

Pan Doktor Sławomir Olszewski to lekarz z prawdziwego powołania. Zaczął pracę jako lekarz wojskowy. Teraz przyjmuje w CM LIM. Każdego stara się pamiętać, pamiętać jego stan zdrowia. Z moim synem jesteśmy u Niego od ponad roku i bardzo chwalimy sobie jego podejście do sprawy. Mój syn miał poszerzony UKM oraz zmniejszone ujście nerki. DZięki profilaktyce zalecanej przez Pana doktora jest wszystko w porządku: unikanie składników potraw, zalecenia dotyczące pożywienia, badań kierunkowych, USG itd. Woli raczej zrobić więcej niż za mało badań. Bardzo polecam Go jako lekarza. Poza swoją wysoką kwalifikacją zawodową, jest bardzo uprzejmym człowiekiem, który wyjaśnia przyczyny i wyjaśnia zasady leczenia.

Konkretny, rzeczowy, nie nadużywa antybiotyków. Bardzo dobrze, w prosty zrozumiały sposób tłumaczy istotę choroby, sensownie proponuje diagnostykę i leczenie .

bardzo dobry specjalista w leczeniu kamicy nerkowej, nawracających zakażeń układu moczowego, infekcji przeziębieniowych ....Polecam

Bardzo dobry lekarz pediatra i nefrolog. Zatroskany o dobro ,małego pacjenta'. Z dużą starannością zbiera wywiad, b. dobrze tłumaczy co dziecku dolega? jakie są wskazania co do leczenia i diagnostyki?. Polecam.

Pan dr Olszewski wyleczył moje dziecko z nawracających zakażeń układu moczowego i moczenia nocnego. Jestem mu za to bardzo wdzięczna. Polecam zdecydowanie, przy tym sympatyczny, z bardzo dobrym kontaktem.

Problem polega na tym, że nie jestem przekonana, że te wszystkie badania, które zleca są konieczne. Faktycznie diagnostykę poleca i tłumaczy, ale u mojego dziecka wyniki badań są dobre a mimo to zaleca bardzo inwazyjną diagnostykę (najpierw scyntygrafię z użyciem izotopu molibdenu a teraz urografię czyli kontrast podany przez cewkę moczową i zdj. rtg. Mam wątpliwości czy to nie przesadne obciążanie dziecka po to tylko żeby zbadać coś, co być może ma albo nie ma znaczenia.

Zdecydowanie polecam. Miły, rzeczowy, z dużą wiedzą. Bardzo dobry kontakt z dzieckiem. Gdy nie trzeba stara się unikać podaży antybiotyków.

Wspaniały lekarz pediatra i nefrolog z dużą wiedzą, ogólnie szanowany i lubiany. Na pewno nie materialista!! Zawsze mający tłum pacjentów i na prośbę zainteresowanych życzliwie przyjmuje dodatkowych pacjentów nawet po godzinach pracy!!