dr n. med. Sławomir Olszewski

Nefrolog dziecięcy, Pediatra

Problem polega na tym, że nie jestem przekonana, że te wszystkie badania, które zleca są konieczne. Faktycznie diagnostykę poleca i tłumaczy, ale u mojego dziecka wyniki badań są dobre a mimo to zaleca bardzo inwazyjną diagnostykę (najpierw scyntygrafię z użyciem izotopu molibdenu a teraz urografię czyli kontrast podany przez cewkę moczową i zdj. rtg. Mam wątpliwości czy to nie przesadne obciążanie dziecka po to tylko żeby zbadać coś, co być może ma albo nie ma znaczenia.

Pan Doktor Sławomir Olszewski to lekarz z prawdziwego powołania. Zaczął pracę jako lekarz wojskowy. Teraz przyjmuje w CM LIM. Każdego stara się pamiętać, pamiętać jego stan zdrowia. Z moim synem jesteśmy u Niego od ponad roku i bardzo chwalimy sobie jego podejście do sprawy. Mój syn miał poszerzony UKM oraz zmniejszone ujście nerki. DZięki profilaktyce zalecanej przez Pana doktora jest wszystko w porządku: unikanie składników potraw, zalecenia dotyczące pożywienia, badań kierunkowych, USG itd. Woli raczej zrobić więcej niż za mało badań. Bardzo polecam Go jako lekarza. Poza swoją wysoką kwalifikacją zawodową, jest bardzo uprzejmym człowiekiem, który wyjaśnia przyczyny i wyjaśnia zasady leczenia.