Sławomir Orzeł

Ortodonta, Stomatolog

2,4
2,6
2,7

Ja jestem bardzo zadowolona :) Od początku do końca wszystko wyjaśnione, można sobie pożartować, wszystko sterylnie. Lekarz nie naciąga na kasę, dobrze doradzi. Zęby po leczeniu pięknie wyprostowane, zgryz prosty. Z całego serca polecam :))

Bardzo nie polecam. Ortodonta nie zmienia rękawiczek po poprzednich pacjentach. Siłuje się z zębami. Odnosi się do pacjenta w sposób zobojętniały. Jeżeli chcecie zadbać o swój uśmiech to na pewno nie tutaj.

Bardzo fajne z podejścia Pana doktora, konkretnie wytłumaczony plan leczenia i prawdopodobne powody wady. Gabinet nowoczesny i czysty, obsługa miła i dobry kontakt. Leczenie się jeszcze nie zakończyło ale wycenę mam przedstawioną, osobiście polecam i !

Pan Orzeł nie powinien być ortodontą! Nie nosi rękawiczek na wizytach, grzybki odklejają się od zęba już po tygodniu. Każe aparat nosić 4-5lat…. Poszłam do innego ortodonty i okazało się, że w większości źle założony aparat i wiele innych rzeczy o których P. Orzeł nie powiedział oraz to, że nosić będę aparat max około 2 lat ……

Masakra. Na pierwszej wizycie stwierdził, że nie mam dużej wady zgryzu, więc aparat będę nosić około 2lat,dalam się jeszcze naciągnąć na ten droższy - samoligaturujący.... A aparat nosiłam 7lat!!!!i ściągałam, bo już miałam go dosyć. Ten Pan, bo lekarzem bym go nie nazwała, raz ciągnął zęby w jedną stronę, raz w drugą. Po kilku latach to ja już sama zwracałam mu uwagę na to co robi nie tak np. że ten zamek nie może być tak włączony bo wypycha mi zęba poza łuk. Po prostu lekarz tragedia,przez pierwszy rok jeszcze jest jakoś zainteresowany a później- wizyta 5min, zbycie i "stówka" wlatuje.
Jeżeli jesteś zainteresowany założeniem u tego Pana aparatu to grubo się na tym zastanów bo będziesz żałować!! Ja przez tyle lat co jeździłam to spodkałam w poczekalni mnóstwo osób co aparaty nosiły 3-4 lata i nie było widać końca.

Bywa , że wizyta trwa 5 min. i bywa , że wizyta trwa 1godz.20 min - cena zawsze ta sama.

Lekarz nieuprzejmy,kosztowna (100 zł) wizyta trwa ok. 3 minut. Pacjent czuje się jak intruz. Typowy "naciągacz". Każe dojeżdżać na wizyty co miesiąc, kiedy nie jest to zupełnie koniezcne. Zdecydowanie nie polecam nikomu!