dr n. med. Slawomir Osiński

Ortopeda

3,7

W odpowiedzi na post Pani Małgorzata Korgi zamieszkałej w Pieckach ..... rzeczywiście spóżniłem się do Poradni i rzeczywiście operowałem Chorego. Nie odchodzę od stołu operacyjnego przed skończeniem zabiegu nawet jeśli Chorzy czekają w Poradni - miałem wrażenie, że każdy to rozumie jednak tak nie jest. Niestety tak duże ilości Chorych, których przyjmuję i operuję powoduje, że ciężko mi być punktualnym czego żałuję. Nie oczekuję, że Pani uszanuję moją ciężką pracę, bo do tego trzeba mieć pewne cechy. Odmówiłem Pani przyjęcia, ponieważ w NFZ panują pewne zasady. Poza kolejką przyjmowani są Chorzy ze skierowaniem na CITO i z podejrzeniem choroby nowotworowej albo leczonej na nią. Pani Syn nie spełniał tych kryteriów. Zasady przyjmowania w poradni nie wymyślam ja tylko NFZ i do tego przyjmując na NFZ muszę się dostosować. Musi Pani wiedzieć, że NFZ limituje usługi medyczne, czyli przekazuje stałe środki co miesiąc na działanie poradni. Przekroczyłem je na 2 miesiące do przodu, czyli przyjmowałem za dużo Chorych i jestem ZMUSZONY ograniczyć ilość Pacjentów nie dlatego, że chcę ,tylko dlatego, że czuję się w obowiązku przyjąć wszystkich zapisanych Chorych do końca roku. Jeśli będę przyjmował wszystkich, którzy uważają że MUSZĘ ich przyjąć, pacjenci z ostatnich tygodni roku nie będą przyjęci, bo trzeba będzie zamknąć poradnię z powodu wyczerpania limitów. Pani cynizm i ocena mojej osoby wynika z egoizmu i braku zrozumienia rzeczywistości w jakiej Pani się porusza. Są poza Panią inni, którzy mimo bólu czekają na wizytę u lekarza, są też tacy którzy niosą im skuteczną pomoc i dlatego mają długie kolejki. Pani poprzez swoją natarczywość zabrałaby miejsce komuś kto czeka w kolejce cierpliwie !!!! Chwała Bogu poradziła sobie Pani znakomicie i na drugi dzień znalazła Pani poradnię gdzie został Pani syn przyjęty i zaopatrzony, co mnie bardzo cieszy. Więc można sobie poradzić tylko po co siać wokół siebie roszczeniową nienawiść.

Panie Sławomirze, w odpowiedzi na pana wiadomość z dnia 24.09.2014 informuję ,że pana pielęgniarka powiedziała mi , żebym poczekała , ponieważ pan wszystkich przyjmuje. Czekałam na wejście do gabinetu ponad 3 godziny , gdy weszłam pan nie spojrzał nawet jakie mam skierowanie , więc proszę nie mówić ,że nie było pilne. Pan mówi ,że ja jestem cyniczna i próbowałam wymusić na panu przyjęcie kosztem innych pacjentów? Syn był po wypadku miał złamanie do zespolenia operacyjnego i dla pana to nie jest pilne? Złożyłam na pana skargę do NFZ i została uznana za zasadną więc przeprosiny należą się ale chyba nie z mojej strony. Pacjent, któremu udzielono pomoc doraźną w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym czy Szpitalnej Izbie Przyjęć ma prawo do przyjęcia w poradni specjalistycznej w terminie zaleconym w karcie informacyjnej, poza kolejnością wynikającą z listy oczekujących na świadczenia planowe. Mówi o tym rozporządzenie Ministra Zdrowia i mam nadzieję , że moja opinia przyczyni się do poprawy jakości świadczonych usług i będzie informacją dla innych chorych. Ja doceniam pracę lekarzy i pana umiejętności nie oceniałam bo ich nie znam , tylko sposób w jaki zostałam przyjęta w pana gabinecie. Małgorzata Korga

Operacja na lewy bark- lipiec 2015r. , operacja na prawy bark- luty 2016r., obie zakończone pełnym sukcesem, dr Osiński jest bardzo dobrym lekarzem, w 100% polecam zabiegi wykonywane przez jego osobę.

Slawomir Osinski to jeden z najlepszych lekarzy. Za kazdym razem gdy jestem u niego z wizyta jest mily potrafi pocieszyc pacjenta nigdy nie trafilam na takiego lekarza. Jest godny polecenia i kazdej znajomej osobie go polecam. Zawsze z problemem bede chodzila wylacznie do niego.

Bardzo dobry lekarz.Tylko dzięki niemu chodzę normalnie bez kul.Jestem mu za to wdzięczna.Dzieki jego operatywności wcale nie musiałam czekać w kolejce na operację/wstawienie endoprotezy kolana/3 lata tylko 1/2 roku.A dziś jestem szczęśliwa że chodzę bez trudu i pokonuję normalnie wszystkie schody.Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

Lekarz jak najbardziej godny polecenia - nie jest od tego, żeby być miłym (chociaż w moim przypadku był bardzo miły) tylko od tego, żeby leczyć ludzi - a na tym się na pewno zna i jest w tym dobry. Co do kolejek - chorego systemu NFZetowskiego nie jest w stanie zmienić żaden lekarz, a pretensje, skargi i zażalenia należy kierować do tych wyżej. Pozdrawiam.

Proszę się zastanowić przed wizytą u tego lekarza , nie podważam jego kompetencji jako fachowca lecz człowieka . Po pierwsze spóźnił się 2 godz 40 minut , i po czekaniu na swoją kolej w sumie 4,5 godz . odmówił przyjęcia zasłaniając się dużą ilością pacjentów i że nie byłam zapisana ( wypadki u tego lekarza trzeba przewidzieć z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem) a pan o 17 kończy pracę , była 16;45 . a gdzie przysięga pomagać nie szkodzić! Czy pan pomyślał gdzie znajdę lekarza w Mrągowie skoro muszę po wypadku mieć wizytę kontrolną właśnie w tym dniu bo mam skomplikowane złamanie wymagające kontroli po 3 dniach a był długi wekeend?!

Wspaniały lekarz uratowal kolano mojemu mężowi. Przyjmował zawsze uśmiechnięty choć niejednokrotnie zmęczony. Dokładnie tłumaczył, poświęcał max czasu dla nas. Pomógł wielu ludziom ze Słupska za darmo.Choć było to już ponad trzy lata temu do dziś jesteśmy mu wdzięczni i polecamy go wszystkim.

Rzadko spotyka się takich lekarzy jak Pan doktor Sławomir Osiński. Polecam. Super lekarz, wspaniały człowiek.

Pan dr Osiński bardzo mi pomógł, przyjmował mnie wielokrotnie na NFZ aż postawił diagnozę i zoperował. Teraz czyję sie zdrowa i jestem mu dozgonnie wdzięczna. Jest profesjonalny, poświęcony dla dobra pacjenta. W Mrągowie i okolicach jest to powszechna opinia o Jego osobie. Nigdy nie chciał pieniędzy za leczenie. Cięzko mi zrozumieć wcześniejszą opinię bo nie potwierdza się z tym co inni chorzy mówią o nim, na korytrzu także. Absolutnie polecam. Warto było przyjechać do niego ze Słupska 350 km.