dr n. med. Slawomir Osiński

Pierwszy raz spotkałam takiego lekarza, który wszystko mi objaśnił, podał możliwości rozwiązania problemu z barkiem, zachęcił logicznymi argumentami do podjęcia decyzji o operacyjnym rozwiązaniu problemu. Mogłam zadać Mu wszystkie pytania, nie czułam się skrępowana, gdyż potrafi słuchać i ma czas. Rozumiem teraz dlaczego tak bardzo jest chory NFZ. Gratuluję postawy Panie Doktorze i liczę na dalszą pomoc.

Doskonały fachowiec w swej dziedzinie. Takich lekarzy nam brakuje. Panie Doktorze, kocham Pana za moje naprawione kolano! ♥ Wreszcie mogę chodzić bez bólu.

Doskonały fachowiec w swej dziedzinie. Takich lekarzy nam brakuje.

Trafiłem do Pana S. Osińskiego z poważnym problemem kolana. Pan doktor po zapoznaniu się z moimi dokumentami i wysłuchaniu mojej relacji przebiegu choroby, po zbadaniu mojego kolana bardzo szczegółowo wyjaśnił mi co mi dolega i jak wg niego powinno przebiegać dalsze moje leczenie. Wyszedłem z gabinetu pełen nadziei na powrót do zdrowia . Spotkanie przebiegło bezstresowo w miłej atmosferze. Uważam, że trafiłem na lekarza z powołaniem. Marek

Marek

Operacja na lewy bark- lipiec 2015r. , operacja na prawy bark- luty 2016r., obie zakończone pełnym sukcesem, dr Osiński jest bardzo dobrym lekarzem, w 100% polecam zabiegi wykonywane przez jego osobę.

Slawomir Osinski to jeden z najlepszych lekarzy. Za kazdym razem gdy jestem u niego z wizyta jest mily potrafi pocieszyc pacjenta nigdy nie trafilam na takiego lekarza. Jest godny polecenia i kazdej znajomej osobie go polecam. Zawsze z problemem bede chodzila wylacznie do niego.

Bardzo dobry lekarz.Tylko dzięki niemu chodzę normalnie bez kul.Jestem mu za to wdzięczna.Dzieki jego operatywności wcale nie musiałam czekać w kolejce na operację/wstawienie endoprotezy kolana/3 lata tylko 1/2 roku.A dziś jestem szczęśliwa że chodzę bez trudu i pokonuję normalnie wszystkie schody.Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

Lekarz jak najbardziej godny polecenia - nie jest od tego, żeby być miłym (chociaż w moim przypadku był bardzo miły) tylko od tego, żeby leczyć ludzi - a na tym się na pewno zna i jest w tym dobry. Co do kolejek - chorego systemu NFZetowskiego nie jest w stanie zmienić żaden lekarz, a pretensje, skargi i zażalenia należy kierować do tych wyżej. Pozdrawiam.

Rzadko spotyka się takich lekarzy jak Pan doktor Sławomir Osiński. Polecam. Super lekarz, wspaniały człowiek.

Panie Sławomirze, w odpowiedzi na pana wiadomość z dnia 24.09.2014 informuję ,że pana pielęgniarka powiedziała mi , żebym poczekała , ponieważ pan wszystkich przyjmuje. Czekałam na wejście do gabinetu ponad 3 godziny , gdy weszłam pan nie spojrzał nawet jakie mam skierowanie , więc proszę nie mówić ,że nie było pilne. Pan mówi ,że ja jestem cyniczna i próbowałam wymusić na panu przyjęcie kosztem innych pacjentów? Syn był po wypadku miał złamanie do zespolenia operacyjnego i dla pana to nie jest pilne? Złożyłam na pana skargę do NFZ i została uznana za zasadną więc przeprosiny należą się ale chyba nie z mojej strony. Pacjent, któremu udzielono pomoc doraźną w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym czy Szpitalnej Izbie Przyjęć ma prawo do przyjęcia w poradni specjalistycznej w terminie zaleconym w karcie informacyjnej, poza kolejnością wynikającą z listy oczekujących na świadczenia planowe. Mówi o tym rozporządzenie Ministra Zdrowia i mam nadzieję , że moja opinia przyczyni się do poprawy jakości świadczonych usług i będzie informacją dla innych chorych. Ja doceniam pracę lekarzy i pana umiejętności nie oceniałam bo ich nie znam , tylko sposób w jaki zostałam przyjęta w pana gabinecie. Małgorzata Korga

W odpowiedzi na post Pani Małgorzata Korgi zamieszkałej w Pieckach ..... rzeczywiście spóżniłem się do Poradni i rzeczywiście operowałem Chorego. Nie odchodzę od stołu operacyjnego przed skończeniem zabiegu nawet jeśli Chorzy czekają w Poradni - miałem wrażenie, że każdy to rozumie jednak tak nie jest. Niestety tak duże ilości Chorych, których przyjmuję i operuję powoduje, że ciężko mi być punktualnym czego żałuję. Nie oczekuję, że Pani uszanuję moją ciężką pracę, bo do tego trzeba mieć pewne cechy. Odmówiłem Pani przyjęcia, ponieważ w NFZ panują pewne zasady. Poza kolejką przyjmowani są Chorzy ze skierowaniem na CITO i z podejrzeniem choroby nowotworowej albo leczonej na nią. Pani Syn nie spełniał tych kryteriów. Zasady przyjmowania w poradni nie wymyślam ja tylko NFZ i do tego przyjmując na NFZ muszę się dostosować. Musi Pani wiedzieć, że NFZ limituje usługi medyczne, czyli przekazuje stałe środki co miesiąc na działanie poradni. Przekroczyłem je na 2 miesiące do przodu, czyli przyjmowałem za dużo Chorych i jestem ZMUSZONY ograniczyć ilość Pacjentów nie dlatego, że chcę ,tylko dlatego, że czuję się w obowiązku przyjąć wszystkich zapisanych Chorych do końca roku. Jeśli będę przyjmował wszystkich, którzy uważają że MUSZĘ ich przyjąć, pacjenci z ostatnich tygodni roku nie będą przyjęci, bo trzeba będzie zamknąć poradnię z powodu wyczerpania limitów. Pani cynizm i ocena mojej osoby wynika z egoizmu i braku zrozumienia rzeczywistości w jakiej Pani się porusza. Są poza Panią inni, którzy mimo bólu czekają na wizytę u lekarza, są też tacy którzy niosą im skuteczną pomoc i dlatego mają długie kolejki. Pani poprzez swoją natarczywość zabrałaby miejsce komuś kto czeka w kolejce cierpliwie !!!! Chwała Bogu poradziła sobie Pani znakomicie i na drugi dzień znalazła Pani poradnię gdzie został Pani syn przyjęty i zaopatrzony, co mnie bardzo cieszy. Więc można sobie poradzić tylko po co siać wokół siebie roszczeniową nienawiść.