lekarz Sławomir Pastucha

Ortopeda, Radiolog

Polecam! Byłem pacjentem dra Pastuchu w czasie pobytu w SOR-ze na Kraśnickiego. Lekarz bardzo uprzejmy, sprawia wrażenie kompetentnego. Aby nie było problemów z zapisaniem się na wizytę kontrolną do skierowania dołączył karteczkę z poleceniem, by mnie zarejestrować na wskazany termin, co niestety rzadko się zdarza i później pacjent męczy się z gipsem, którego nikt nie chce zdjąć.

Konkretny lekarz. Szczegółowo analizuje zdjęcia RTG, kieruje na rehabilitację, ocenia postępy. Warty polecenia

polecam dr ponieważ bardzo pozytywnie mnie zaskoczył:) niezwykle miły, sympatyczny i przede wszystkim dokładny. wiem ze oprócz porad ortopedycznych wykonuje też usg każdego stawu w czym jest niezwykle dokładny:)

Do lekarza trafiłam z ciężkim powikłaniem po złamaniu na szczęście to był dobry wybór i lekarz pomógł mi wyjść na prostą.