lekarz Sławomir Piwowarczyk

Bardzo dobry lekarz. Delikatny, dokładny, szczegółowo odpowiada na pytania. Wprowadza przyjemną atmosferę, uśmiechnięty, otwarty na pacjenta. Polecam!

Pana doktora Sławomira Piwowarczyka mogę określić jako wysokiej klasy specjalistę. Prowadził moje dwie ciąże (w tym jedną bliźniaczą) i nie mogę sobie wyobrazić innego lekarza, któremu mogłabym tak zawierzyć nie tylko swoje, ale i moich dzieci zdrowie. Pan doktor przeprowadził także u mnie jedno cesarskie cięcie i jestem z tego bardzo zadowolona, rana została zszyta z wielką starannością dzięki czemu bardzo szybko się wszystko goiło. Jest bardzo dokładny i sumienny. Zleca dużo badań i bardzo starannie je analizuje. Na wizycie nigdy się nie śpieszył i poświęcał mi odpowiednią ilość czasu dzięki czemu czułam się bezpiecznie wiedząc, że jestem pod najlepszą opieką. To lekarz, który traktuje swoją pracę nie tylko jako powołanie, ale również jak największą życiową pasję. Przejawia się to w wielkiej dbałości o zdrowie kobiet i ich nienarodzonych dzieci, dlatego bardzo gorąco polecam Pana doktora wszystkim paniom, a szczególnie przyszłym mamom.