lekarz Sławomir Piwowarczyk

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

Polecam. Chodzę do doktora od 13stu lat na badani kontrolne mimo, ze nie mieezkalm w Polsce 12 lat. Polecam w szczególności dla pacjentek z pochwica.

Mialam okazje byc raz na wizycie u pana doktora, ale wiecej sie juz nie pojawie. Odbylam wizyte kontrolna, by sie upewnic, czy leczona infekcja zostala juz faktycznie wyleczona. I na tym etapie zostalam pouczona tonem nie znoszacym sprzeciwu sugerujacym, ze sobie przychodze i tak od razu chcialabym byc wyleczona (!). W czasie badania lekarz nie zauwazyl trwajacej na dobre infekcji i odeslal mnie z niczym. Wspomnial, ze moge sobie kupic masc z wit. E bez recepty, gdyby drobne dolegliwosci wrocily. Tylko, ze wlasnie z konkretymi dolegliwosciami wrocilam. Lubi pouczac, nie slucha pacjentow. Sam wie lepiej. Tylko szkoda, ze to wszystko nie idzie w parze z metodami leczenia. Ahh, jeszcze na prosbe o skierowanie na kontrolne usg i cytologie uslyszalam, ze generalnie nie ma potrzeby wykonywac tego typu badan, gdy nic sie nie dzieje. W ramach profilaktyki nie ma potrzeby sie w ten sposob badac. Nie skomentuję tego.

Bardzo kompetentna osoba, znająca się na swojej pracy. Cierpliwy i spokojny lekarz. Bez pośpiechu przyjmuje swoje pacjentki niezaleznie od rodzaju wizyty... i wszystko w miłej atmosferze :-)

Pomimo dużego ryzyka raka piersi nie dostałam skierowania na usg lub mammografie. Stwierdził, że się tym nie zajmuje.

Najlepszy lekarz,jakiego kiedykolwiec spotkałam.Jest moim lekarzem od kilku lat, prowadził moją TRUDNĄ ciążę,która zakończyła sie pomyślnie.

Polecam!Dokładny, kompetentny i miły.Poświęca dużo czasu wszystko dokładnie tłumacząc

Zdecydowanie polecam!!! Profesjonalny pod każdym względem.

Zdecydowanie polecam!!! Profesjonalny pod każdym względem.

Znalazłam opinie o doktorze na znanylekarz.pl Potwierdzam wysoki poziom jaki prezentuje. Jest b. miły i wszystko dokładnie tłumaczy i bardzo delikatnie bada. Polecam !!!