Sławomir Piwowarczyk

Endokrynolog, Ginekolog

jak najbardziej polecam Pana Piwowarczyka! jest naprawde bardzo dobrym lekarzem! fakt może i drogie są wizyty ale warto!!!! Wyszkowianka

Wyszkowianka

Najlepszy lekarz u jakiego byłam, co prawda jest drogi ale za jakość się płaci, a u pana Sławka jakość jest na najwyższym poziomie.To jest przykładny ginekolog, zawsze witał mnie w drzwiach i odprowadzał do drzwi, miał dla mnie tyle czasu ile go potrzebowałam, nigdy się nie spieszył, a kiedy urodziłam dziecko w szpitalu, w ktorym on pracuje, zawsze jak spotkał na korytarzu mnie albo mojego męża to nigdy nie przeszedł obojętnie, zawsze zapytał co i jak. Polecam

Jest dobrym lekarzem, aż za bardzo momentami miłym. Potrafi wszytsko dokładnie wytłumaczyć, opowiedzieć. Jedyną jego wadą są ceny... samo wejście do gabinetu (tzw wizyta) to koszt 100zł. Ja najmniej zostawiam 150 a gdy dochodzi usg to 200zł. z końcem ciązy pan doktor nalicza sobie kosmiczne ceny - gdyby nie fakt że to już prawie koniec w moim przypadku to bym zmieniła lekarza.

Fantastyczny lekarz z super podejsciem do pacjentki! Wykrył u mnie i wyleczył pare nie zbyt fajnych chorób! Z całego serca polecam pana Sławka

Jak najbardziej jestem zadowolona z Tego lekarza,zgodze sie z cześcią opinii min. że jet drogi,tak owszem ale chodzac do niego wiem za co płacę.Jako jedyny lekarz z Wyszkowa i nie tylko bo również z mężem zapisalismy sie do kliniki leczenia niepłodnosci(novum-tam jest dopiero drogo),potrafił spełnić nasze mażenia o dziecku:)bez żadnych zbędnych inseminacji czy invitro. Co do czasu jaki poświęca swoim pacjentkom,ja absolutnie nie mogę powiedzieć nic złego,bez róznicy czy byłam na wizycie prywatnej czy w szpitalu.

Mój ulubiony lekarz! spełnił w pełni moje oczekiwania, jest uprzejmy kompetentny, poświęcił mi dużo czasu i wszystko dokładnie wytłumaczył. POLECAM

Jestem jego pacjentka od ponad 3 lat, jest wedlug mnie najlepszym ginekologiem u ktorego sie leczylam. Kompetentny, uprzejmy i bardzo dokladny, poswieca pacjentce odpowiednio duzo czasu w zaleznosci od problemu. Przyjmuje rowniez na kase chorych, mialam problemy z bolesnymi miesiaczkami i dzieki przepisanym lekom (ktore nie byly drogie), moge normalnie funkjonowac w czasie miesiaczek. Co wiecej za co jestem ogromnie wdzieczna, 3 lata temu wykryl u mojej mamy raka szyjki macicy, przeprowadzil operacje i dzis mamusia po wynikach cytologii ma grupe I i czuje sie swietnie!!!! Jak najbardziej polecam tego ...

Jak najbardziej polecam tego lekarza!