dr n. med. Sławomir Pynka

Internista, Diabetolog

2,7
2,7

Dla mnie doktor jest OK za każdym razem zleca badania krwi, poziom hemoglobiny glikowanej itd. Zastrzyki przyniosły oczekiwany efekt, cukrzyca wyrównana schudłem 10 kg i wszystko wraca do normy.

Czekasz pół roku na wizytę ,idziesz nareszcie a nie dostaniesz nawet skierowania na podstawowe badania które powinien zlecić na pierwszej wizycie lub na jakiejkolwiek .Wywiad środowiskowy na poziomie osoby nie mającej nic wspólnego z leczeniem ludzi. Pomijam fakt że pod gabinetem nikogo nigdy nie ma a trzeba czekać miesiącami.

Niestety ale lekarz nie zleca żadnych badań mimo iż powinien robić to dosyć często ze względu na to co leczy. Niezbyt miły w obyciu . Gdyby pacjent mógł sobie sam poradzić to by nie chodził do lekarza. A teksty w stylu "dlaczego Pan nie chudnie " nie pomagają

Czekam na kolejne wizyty po 6-10 miesięcy tylko po to by mnie zważył i powiedział "Czemu pani nie chudnie? Niech pani schudnie!!" nie dając żadnych zaleceń, diety ani leków. NO BEKA XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

NO BEKA XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Jestem pacjentem dr Pynki od 2007 roku - jest to dla Mnie lekarz nr 1 godny najwyższego szacunku, taktowny, posiadający wszechstronną wiedzę. oddany pacjentom.-

Pan doktor jest mily i interesuje sie pacjentem tylko wtedy gdy ten ma dobre wyniki. Przez kilka lat chodzenia na wizyty ani razu nie mialam zmierzonego cisnienia, sprawdzonej wagi, nie udzielal wskazowek, nie modyfikowal leczenia ani dawek insuliny przy gorszych wynikach. Wizyta polegala na sprawdzeniu poziomow cukru w dzienniczku, wypisaniu recepty o ile sie o nią poprosilo oraz niekiedy skierowaniu na badanie poziomu hemoglobiny glikowanej. Pacjent sam ma wiedziec co robic i jak sie leczyc, na pytania nie uzyska odpowiedzi a o skierowaniu na dokladniejsze badania czy pytania o to czy cos nas np zaniepokoilo lub cos sie działo z naszym zdrowiem nie ma co liczyc. Pierwsze wrazenie pozytywne jednak bardzo mylne. Jesli zalezy nam na zdrowiu nalezy udac sie do innego lekarza

Chciałabym serdecznie podziękować za pomoc i poświęcony czas,tym bardziej,że Pan doktor zrobił to bezinteresownie.Gorąca polecam Dorota

Dorota

Trafiłam do tego lekarza w zastępstwie jednak potraktował mnie życzliwie, kompetentnie, rzeczowo. Jestem zadowolona choć to właśnie on musiał przekazać mi mało przyjemną informację - jednak jego podejście i profesjonalizm złagodziły sytuację. Polecam

Lekarz postawił błędną diagnozę i upracie ją forsował mimo, że żadne badanie, ani żaden inny specjalista jej nie potwierdził. Liczyło sie tylko, czy historia pacjenta pasuje do pracy naukowej. Gorąco odradzam!!!

Gorąco odradzam!!!

Mily i kulturalny lekarz,konkretny, lekarz z powołania.Polecam!!!!

Mily i kulturalny lekarz,konkretny, lekarz z powołania.Polecam!!!!