lekarz Sławomir Raczkowski

Alergolog, Pediatra

1,5

Leżałam z córką w Szpitalu dziecięcym na oddziale IV pediatrycznym. Miałam tę nieprzyjemność spotkać Pana doktora - ordynatora po raz drugi, kiedy to kilka dni wcześniej będąc z córką na wizycie w Poradni Alergologicznej niniejszego szpitala, Pan doktor wyśmiał moje podejrzenia alergii na roztocza kurzu domowego u córki (2 lata), z wielką łaską wypisał skierowanie na badania krwi. Niestety zaraz po tej wizycie, 3 dni późnie,j wylądowałyśmy w szpitalu z obturacją oskrzeli i zapaleniem płuc (po raz drugi). W czasie obchodu Pan doktror śmiał się, że mnie nie pamięta, bo mi dziecko za rzadko choruje! Po wyjściu ze szpitala, lekarz rodzinny skierował nas na badania na Oddział Alergologii 1 Dnia w Szpitalu w Ameryce. I co się okazało po badaniach krwi??? Że moja córka jest w 6ej, ostatniej, najwyższej klasie!!! uczulenia na roztocza kurzu domowego. Dostała leki na stałe, zalecenia profilaktyczne, mnóstwo porad odnośnie pielęgnacji mieszkania itp., stosowania leków wziewnych, itd. PANIE DOKTORZE, ŻENUJĄCE JEST PANA PODEJŚCIE DO PACJENTA.
NIE POLECAM!!! A ponadto Pan doktor ma wadę wymowy, bełkocze coś niezrozumiale pod nosem, że nie dość że ja prawie niczego nie zrozumiałam,ciągle musiałam się dopytywać,to praktykujący lekarze także. NIE POLECAM, ODRADZAM!!!!

Nie polecam tego lekarza. Zero podejscia do dzieci. Nie trafna diagnoza, bagatelizowanie rodzicow! Nieodpowiedni czlowiek na nieodpowiednim miejscu. Arogancki i brak kompetencji.