lekarz Sławomir Rogula

Zastanawiają mnie pozytywne opinie, ale jak widać wszystkie mają datę 3 lata wstecz. Ja osobiście nie polecam dr, może i jest miły i delikatny, tłumaczy, ale w przypadku mojej ciąży nie wyłapał problemu. Okazało się, że ciąża jest obumarła. Na 1 wizycie okazało się, że płód jest zbyt mały do tyg w którym byłam, przy tego typu podejrzeniach daje się luteinę na podtrzymanie ciąży, ja nie dostałam nic! Mało tego na kolejną wizytę zostałam zaproszona po mcu, gdzie wtedy dr złapał się na swojej niekompetencji bo powiedział, że ciąża nie rozwija się od mca, czyli jeszcze sprzed czasu 1 wizyty. Kiedy zorientował się, że popełnił błąd zaczął się wycofywać i oznajmił, że ciąża obumarła 2 dni po 1 wizycie. Nie wspomnę już, że na oddziale udawał, że mnie nie widzi. Na badanie usg przed zabiegiem czekałam aż szanowny P. dr zechce przyjść i wykona je. Chciałabym też zauważyć, ze z moich dokumentów ciążowych zniknęły usg (wykonane w prywatnym gabinecie) potwierdzające ciążę obumarła.

Bardzo doby położnik interesuje sie pacjetkami. Mam pytanie czy któraś z was była u niego po porodzie po tabletki anty i czy zlecił badania hormonalne? Dziękuję za odp.Jko lekarza prowadzącego ciążę polecam w 100%

Chodze do dr.Roguli.Naprawde fantastyczny człowiek.Tłumaczy wszystko jak krowce na granicy,jest delikatny i uprzejmy.Najwazniejsze,ze w szpitalu interesuje sie Pacjentkami bo uwazam to bardzo wazne.polecam goraco.

Cóż można powiedzieć - bardzo dobry lekarz

Cóż można powiedzieć - bardzo dobry lekarz

Kompetentny i godny zaufania. Ludzkie podejście do pacjenta. Polecam.

Kompetentny i godny zaufania. Ludzkie podejście do pacjenta. Polecam.

Jestem bardzo zadowolona z prowadzenia ciąży, opieki w szpitalu i zainteresowania po porodzie. Mam same dobre wspomnienia :o)

Świetnie prowadzi ciążę i jest przy porodzie(pracuje w szpitalu na Kościuszki)Wszystkim polecam!!!

Jestem w 22 tygodniu ciązy i jak na rzie lekarz mnie nie zawiodl

Jestem w 22 tygodniu ciązy i jak na rzie lekarz mnie nie zawiodl

Świetnie poprowadził poród. Był cierpliwy i nie zważał na moje zachowanie podczas porodu. Dla mnie wspaniały lekarz.

Dobry specjalista USG. Minusem jest nie prowadzenie kart pacjentek. Poświęca dużo czasu na tłumaczenie , omówienie dolegliwości.