lekarz Sławomir Rok

1,7
1,6

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pana doktora bardzo fachowo wytłumaczył wszystko związane z moja choroba odpwiedzial na wszystkie moje pytania

Cham to mało powiedziane. W wigilię z bólem brzucha, pachwin, bólami partymi nie do zniesienia trzymał mnie 10.godz. zwyzwal że się nazarlam(A ja od 4 dni nic nie jadlam) krzyczał jak na kundla powiedział że w usg nic nie ma ginekologia też nic. kazał brać nospe i paratecamol. Po 2 godzinach wróciłam powrotem bo ból odbierał mi zmysły. Przetrzymal mnie do końca swojego dyżuru zlecając na koniec dyżuru TK. Nowa lekarka co przyszła na dyżur jak zobaczyła te wyniki odrazu dzialanie.Okazało się się że miałam peknietego tętniaka aorty brzusznej 10 min i byłam na sali. OMIJAĆ OMIJAĆ OMIJAĆ i KAŻDEMU opowiadać co to za zły nieempatyczny niczuly NIESZCZĘŚLIWY CHAM nie da się ZERA a na ZERO ZASŁUGUJE

Najgorszy lekarz z jakim miałem do czynienia. Przebilem sobie dłoń prawie na wylot. Dłoń cała spuchnięta, mnóstwo krwi. I dowiedziałem się że to jest pierdoła z którą nie przyjeżdża się na SOR. Oprócz tego że żadna kość nie jest złamana nie dowiedziałem się nic i dostałem tylko ochrzan że mu głowę zawracam.

Aroganckie podejście do pacjenta, traktowanie z góry. Brak empatii i życzliwości. Nie polecam w żadnym przypadku. Minus za brak USG w gabinecie.

Brak kultury i zerowe zaangażowanie, gburowate teksty… Miałam wrażenie, jakby wszystko było robione od niechcenia…. Nie polecam… omijać szerokim łukiem

Po tym jak potraktował moją córkę na SOR, nie chciała bym mieć z nim do czynienia. Wyśmiał ją że z bólem brzucha przyjechała. Zero się nie da

Brak indywidualnego podejscia do pacjenta,arogancki i gburowaty . nie polecam nawet teleporady z tym Panem