Wspaniały lekarz,kompetentny,wrażliwy,potrafi wysłuchać pacjenta,podejmuje trafne decyzje.Zawsze wychodzę od Pana doktora z wiarą,ze zrobił wszystko żeby mi pomóc.Gorąco polecam.

Niezwykła kultura osobista no i najważniejsze - wielka wiedza fachowa wyróżniają tego lekarza na tle światka medycznego w Ełku. Bardzo przemyślane leczenie, patrzy na człowieka jak na całość, a nie poszczególne przypadki medyczne.

Lekarz, dwukrotny zdobywca lekarza roku. Nic dodać nic ująć. Bardzo uprzejmy i kompetentny. Prawdziwy znawca sztuki lekarskiej. Wyjątkowo komunikatywny. Wszystkim niezdecydowanym bardzo polecam tego lekarza.

Wciąż poszukujesz "Internista Ełk"?

Pracownia diagnostyczna
Baranki 24
19-300 Ełk

Wileńska 29a (wejście od strony Balkonowej)

Anna Panasewicz

Lekarz rodzinny