lekarz Sławomir Rokicki

Internista, Radiolog

Wizyta z zawalonymi zatokami. Najpierw panie bronią dostępu, nieuprzejme teksty rodem z PRL-u, potem lekarz ubrany jak kosmita z wymazem (dzień wcześniej był robiony w domu i był negatywny) ledwo widoczna kreska, gdzie w opisie jest informacja, że może być nieważny lub negatywny. Zero badania, od razu na kwarantannę z informację, że jak będzie gorzej, to na SOR. Ja się pytam, gdzie jest osłuchanie pacjenta, gdzie pełny wywiad? I gdzie leczenie? Czy rodzinni też biorą kasę za stwierdzenie covida? Masakra, nie polecam lekarza i nie wiem skąd te dobre opinie.

Wspaniały lekarz,kompetentny,wrażliwy,potrafi wysłuchać pacjenta,podejmuje trafne decyzje.Zawsze wychodzę od Pana doktora z wiarą,ze zrobił wszystko żeby mi pomóc.Gorąco polecam.

Niezwykła kultura osobista no i najważniejsze - wielka wiedza fachowa wyróżniają tego lekarza na tle światka medycznego w Ełku. Bardzo przemyślane leczenie, patrzy na człowieka jak na całość, a nie poszczególne przypadki medyczne.

Lekarz, dwukrotny zdobywca lekarza roku. Nic dodać nic ująć. Bardzo uprzejmy i kompetentny. Prawdziwy znawca sztuki lekarskiej. Wyjątkowo komunikatywny. Wszystkim niezdecydowanym bardzo polecam tego lekarza.