Sławomir Rychta

Ortopeda

3,9

Bardzo kompetentny lekarz, już na pierwszej wizycie trafnie zdiagnozował i rzeczowo wyjaśnił problem. Sympatyczny, wzbudza zaufanie i dokładnie słucha pacjenta. Szybka diagnoza i zabieg w moim przepadku artroskopia kolana. Serdecznie polecam i pozdrawiam Pana Doktora.

Bardzo kompetentny lekarz, już na pierwszej wizycie trafnie zdiagnozował i rzeczowo wyjaśnił problem. Sympatyczny, wzbudza zaufanie i dokładnie słucha pacjenta. Fachowiec w swojej dziedzinie, serdecznie polecam i pozdrawiam Pana Doktora.

Polecam. Miła atmosfera w gabinecie powiązana z konkretną i trafną diagnozą. Pan Doktor uważnie słucha i dokładnie odpowiada na pytania. Rady co do dalszego leczenia dają efekty.

Naprawdę polecam tego lekarza, potrafi pomóc starszemu człowiekowi z jego dolegliwościami, nie miałam problemu z umówieniem się na wizytę. Pozdrawiam Pana Doktora i jeszcze raz dziękuję.

Bardzo dobry lekarz , polecam dr. Rychtę , w moim przypadku wykonał szczegółową diagnozę, wszystko mi wyjaśnił. Fachowa pomoc lekarska, będę polecał znajomym.

Lekarz godny polecenia , kompetentny i rzeczowy . Wyleczył moje kolano , uprzejmy dla pacjenta . Szybko wróciłam do zdrowia dziękuję Panie doktorze

Bardzo kompetentny lekarz, szybko stawia prawidłowa diagnozę, pomógł mi z bólami kręgosłupa. Szybkie terminy, interesuje się pacjentem, nie pozostawia samemu sobie.

Świetny lekarz, profesjonalista w swojej dziedzinie, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Podczas badania widać jego duże doświadczenie. Szczerze polecam.

Super lekarz profesjonalne podejście do pacjenta , szybka diagnoza i zabieg w moim przepadku artroskopia kolana. Polecam tego lekarza .

Bardzo rzeczowy lekarz, szybka i trafna diagnoza. Bardzo miły zarazem, potrafił wysłuchać pacjenta, nie przerywał w trakcie mówienia objawów.