Sławomir Rychta

Jestem bardzo zadowolona ,szybka i fachowa pomoc lekarska,Pan doktor bardzo kompetentny i co najważniejsze pomógł naszemu synkowi.Polecam innym

Profesjonalny lekarz, szybkie terminy. Bez zastrzeżeń, ogólnie polecam. Potrafi zrozumieć pacjenta.

Polecam. Miła atmosfera w gabinecie powiązana z konkretną i trafną diagnozą. Pan Doktor uważnie słucha i dokładnie odpowiada na pytania. Rady co do dalszego leczenia dają efekty.

Lekarz godny polecenia. Problem rozpoznany na pierwszym spotkaniu, rozwiązany szybko i skutecznie. Polecam wszystkim

Bardzo rzeczowy lekarz, szybka i trafna diagnoza. Bardzo miły zarazem, potrafił wysłuchać pacjenta, nie przerywał w trakcie mówienia objawów.

Świetny lekarz, profesjonalista w swojej dziedzinie, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Podczas badania widać jego duże doświadczenie. Szczerze polecam.

Lekarz godny polecenia , kompetentny i rzeczowy . Wyleczył moje kolano , uprzejmy dla pacjenta . Szybko wróciłam do zdrowia dziękuję Panie doktorze

Bardzo kompetentny lekarz, już na pierwszej wizycie trafnie zdiagnozował i rzeczowo wyjaśnił problem. Sympatyczny, wzbudza zaufanie i dokładnie słucha pacjenta. Fachowiec w swojej dziedzinie, serdecznie polecam i pozdrawiam Pana Doktora.

Super lekarz profesjonalne podejście do pacjenta , szybka diagnoza i zabieg w moim przepadku artroskopia kolana. Polecam tego lekarza .

To moja pierwsza wizyta, szybka diagnoza, natychmiastowe podjęcie leczenia. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, serdecznie polecam tego lekarza.