dr hab. n. med. Sławomir Sobczyk

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Bardzo przyjazny gabinet z profesjonalną kadrą, zarówno w osobie Pana dra Sobczyka jak i pozostałych specjalistów. Ceny przyzwoite jak na Częstochowę.

Chodzę regularnie do Alfadentu i zawsze jest wszystko w porządku. Bardzo cenię sobie profesjonalizm Pana dra Sobczyka.

Profesjonalny lekarz z tytułem doktora i wieloletnim doświadczeniem. Miła atmosfera w gabinecie będąca zasługą zarówno lekarza jak i pozostałych, pracujących tam stomatologów. Jeżeli chodzi o sam zabieg to leczenie kanałowe przebiegło bez komplikacji i zbędnego bólu a mam porównanie po wcześniejszej wizycie u innego „specjalisty”... Na pewno można polecić.

Co prawda byłem u doktora Sobczyka dopiero jeden raz i to na usuwaniu zęba ale już na świeżo mogę powiedzieć, że to był bardzo dobry wybór. Bardzo boję się bólu i opierałem się przed tą wizytą jak długo się dało... Byłem poważnie zaskoczony gdy po chwili Pan doktor trzymał już ząb w kleszczykach a ja nawet nie wiedziałem kiedy go usunął! Miałem już usuwany ząb wiele lat temu i to był istny koszmar trwający chyba z godzinę... A tu totalne zaskoczenie. Polecam!!!

Świetny stomatolog, 100% profesjonalizmu! Bardzo dokładny i znający się na leczeniu zębów a nie tylko ich usuwaniu. Doskonała regeneracja chorego zęba, który zapewne dla wielu specjalistów po fachu byłyby do usunięcia bez szans na uratowanie. Jestem bardzo wdzięczna! …

Daję maksymalną ocenę bo nie mam najmniejszych zastrzeżeń do pracy dokotra Słąwomira Sobczyka. Trochę lat już mam i kilku dentystów przerobiłem, mówiąc kolokwialnie, dlatego mam porównanie. Alfadent to porządny gabinet, wszystko można załatwić na miejscu. Polecam.

Doktor Sobczyk prowadzi gabinet Alfadent. To dobrze wyposażony ośrodek, w którym pracuje grupa dobrych specjalistów. Sam pan doktor posiada ogromne doświadczenie i to widać w praktyce. Trafiłam do niego z polecenia i nie żałuję.

Pan dr Sobczyk to świetny specjalista z zakresu implantologii. W wyniku wypadku na rowerze straciłem "jedynkę". Pan doktor zaproponował implant zęba, w końcu to najbardziej widoczny ząb... Implant trzyma się mocno i jest praktycznie nie do odróżnienia od naturalnych zębów. Gabinet dobrze wyposażony, wszystko można załatwić na miejscu.

Podoba mi się podejście doktora Sobczyka do pacjentów. Potrafi wytłumaczyć stan zębów fachowo ale w sposób umożliwiający zrozumienie praktycznie każdemu. Leczymy się w Alfadencie z całą rodziną od kilku lat i nie planujemy zmiany dentysty.

Chodzę do Pana doktora od kilku lat i nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Przez ten czas miałam już wykonywane kilka plomb oraz licówki i do tej pory wszystko jest w porządku. Mam wrażenie, że duża część negatywnych opinii powstała na zlecenie konkurencji...