dr n. med. Sławomir Stawicki

3,1
2,7
2,5
2,9

Wizyta u Tego lekarza to jedna wielka porażka ,wchodząc do gabinetu zostałam zaatakowana przez tego człowieka oszczerstwami pod moim adresem,próbował mnie obrazić i oczernić ,wizyta się nie odbyła ponieważ lekarz widząc iż nie pozwolę się obrażać stwierdził że nie przeprowadzi badania ,zaznaczę ze byłam na wizycie prywatnej (echo serca ) jestem zażenowana zachowaniem tego człowieka ,nie da opisać się tego słowami co mnie spotkało ,widząc po opiniach innych nie jestem jedyna ofiara tego „lekarza” ,zgłosiłam sprawę do kliniki w której zostałam narażona na ogromny stres spotykając tego człowieka .Czekam na wyjaśnienie tej bardzo przykrej dla mnie sytuacji .Odradzam wszystkimi aby unikali tego człowieka ,jest bardzo niegrzecznym (delikatnie to określając) człowiekiem ,brak kultury i szacunku dla drugiego człowieka dyskredytuje go w mojej opinii do wykonywanie zawodu jaki wykonuje ,niedopuszczalne jest żeby miały miejsce takie sytuacje nigdy więcej .

Uważam, że Pan doktor uratował mi życie diagnozując natychmiast małą wydolność mojego serca przy próbie wysiłkowej. Jestem mu ogromnie wdzięczna, to prawdziwy fachowiec, który ma olbrzymią wiedzę medyczną. Leczyłam się u niego w centrum Damiana. ZDECYDOWANIE POLECAM. Dziękuję Panie doktorze!

Dzięki temu doktorowi moja mama żyje. Pan doktor dobrze zdiagnozował chorobę mojej mamy - śluzaka serca. Ale na tym nie koniec. Odrazu zadzwonił po karetkę i skierował mame na operacje do szpitala na Banacha. Dzięki bardzo dobrze wykonanemu echu serca lekarze nie mieli wątpliwości co do poprawności postawionej diagnozy. Dziękuje w imieniu całej mojej rodziny. Mama po miesiącu hospitalizacji wróciła do domu.

W dniu dzisiejszym byłam na wizycie u Pana Doktora z moją moją 87 mamą ,wyszłam z gabinetu dokładnie poinformowana o stanie zdrowia mamy. Lekarz sympatyczny konkretny.Nie mam żadnych zastrzeżeń. Będę kontynuować leczenie u tego lekarza

Pierwszy raz miałem do czynienia z tak chamskim i gburowatym lekarzem. Nie dowiedziałem się niczego po wizycie, wyniku badania też nie otrzymałem. Pacjent traktowany jak sztuka mięsa.

Mnie doktor leczy już kilka lat - z b. dobrym skutkiem ! Tyle , że ja nie wymagam od lekarza rozmów towarzyskich i tłumaczenia medycznego - tylko skutecznego leczenia - co otrzymuję -czas wizyty - wprost proporcjonalny do schorzenia / dla mnie wystarczający .Polecam !

Ten lekarz powinien dostać zakaz kontaktów z pacjentami. Może jest super naukowcem czy chirurgiem. Ale socjologicznie wydaje się być albo upośledzony albo po prostu chamem. Nazwanie go oschłym, niewylewnym, małomównym i niesympatycznym było by komplementem. Przez to, że musiałem czekać tyle miesięcy na wizytę i dodatkowo wziąć urlop, to jakoś wytrzymałem te obraźliwe traktowanie mnie i z zaciśniętymi zębami dotrwałem do końca tej kilku minutowej (!) wizyty. Wszelkie pytania są bezczelnie spławiane. Weterynarz mniej przedmiotowo traktuje zwierzę niż on pacjenta. Jestem zszokowany, że taka osoba posiada uprawnienia do wykonywania takiej ...

Ten lekarz powinien dostać zakaz kontaktów z pacjentami.

Może jest super naukowcem czy chirurgiem. Ale socjologicznie wydaje się być albo upośledzony albo po prostu chamem. Nazwanie go oschłym, niewylewnym, małomównym i niesympatycznym było by komplementem. Przez to, że musiałem czekać tyle miesięcy na wizytę i dodatkowo wziąć urlop, to jakoś wytrzymałem te obraźliwe traktowanie mnie i z zaciśniętymi zębami dotrwałem do końca tej kilku minutowej (!) wizyty. Wszelkie pytania są bezczelnie spławiane. Weterynarz mniej przedmiotowo traktuje zwierzę niż on pacjenta. Jestem zszokowany, że taka osoba posiada uprawnienia do wykonywania takiej pracy.

Radzę omijać szerokim łukiem.

Wszystkie poprzednie opinie pacjentów są niestety prawdą. Niestety wcześniej nie wiedziałam, że jest miejsce, gdzie można znaleźć opinie o lekarzach i zapisałam się do pierwszego kardiologa, u którego były wolne miejsca. Pan Sławomir Stawicki przyjmuje także na ul.Wałbrzyskiej w CM Damiana. Z usług innych lekarzy w tej klinice zawsze byłam zadowolona i nie sądziłam, że może tu pracować lekarz, który ma tak fatalne podejście do pacjentów i ich problemów; Pacjenta traktuje on wyniośle, nie odpowiada na zadawane kilkakrotnie pytania, a raczej odpowiada tylko na te, na które ma ochotę. Często ...

Wszystkie poprzednie opinie pacjentów są niestety prawdą.
Pan Sławomir Stawicki przyjmuje także na ul.Wałbrzyskiej w CM Damiana.
Pacjenta traktuje on wyniośle, nie odpowiada na zadawane kilkakrotnie pytania, a raczej odpowiada tylko na te, na które ma ochotę. Często udaje głuchego, a na pięciokrotnie postawione pytania - mówi "nie mam zdania", mimo, że pytanie jest konkretne i nie wybiega poza dziedzinę kardiologii.
Tym samym ten lekarz wydaje się być mało kompetentny.
Jest nie tylko niesympatyczny, ale też wręcz niegrzeczny.
Tak jak piszący tu poprzednicy i ja na koniec wizyty usłyszałam, że mam nerwicę !
Ten lekarz chyba nie dostrzega, że swoim zachowaniem wywołuje u każdego człowieka duże poirytowanie.
Proszę zwrócić uwagę, że była to wizyta prywatna, za którą zapłaciłam niemałe pieniądze.
Każdemu radzę wybrać innego kardiologa.
Od teraz, zanim zapiszę się do lekarza, będę czytać zamieszczane tu opinie, bo jak widać sprawdzają się.
Pozdrawiam wszystkich czytających.

Po przeczytaniu negatywnych opinii szłam do doktora z dużą niepewnością, czy słusznie zapisałam się na tą wizytę. Bardzo miło zostałam zaskoczona pogodną miną Pana doktora, którą od pierwszego spojrzenia rozstresował i zapomniałam o złych opiniach. Szczegółowo przeprowadził wywiad, między czasie zagadnął o życie codzienne, przeprowadził -wydaje mi się, szczegółowo badania, poinformował o zaburzeniach. Sądzę, że pacjenci swoją postawą powodują nerwowe sytuacje, że chcą być mądrzejsi od lekarza..... Pozdrawiam

Lekarz był zmęczony i zdenerwowany, trzęsły mu się ręce, byłam tam pierwszy raz, może byłam skrępowna i trochę zdenerwowana ale lekarz pouczał mnie jak smarkacza / mam 54 lata/ na temat mojego zachowania a nie choroby , no moje zapytanie o wyjaśnienie opisu do badania , bardzo niegrzecznie mnie usadził stwierdzeniem, że to jest dla niego informacja a nie dla mnie - niesamowite - przecież to moje badanie !!! na koniec zdiagnozował u mnie nerwicę . Poczułam się jak śmieć - wróciłam do domu i cały czas płaczę - kim ...

na koniec zdiagnozował u mnie nerwicę .
Poczułam się jak śmieć - wróciłam do domu i cały czas płaczę - kim jestem ? niczym bo lekarz to Bóg
zalecenia tego lekarza to :
jak niskie ciśnienie to jazda na rowerze
jak wysokie ciśnienie to Catopril pod język
jak atak arytmii - to lek na uspokojenie.
Podkreślam, że mam stwierdzoną arytmię serca i zredukowana nadciśnienie i skierowanie na leczenie u kardiologo ze szpitala.
Wyszłąm od lekarza chora na narwicę.