dr Sławomir Strzelczyk

Chirurg ogólny, Chirurg urazowy

Nie polecam. Miałam z nim kontakt w grudniu ubiegłego roku. Bliska mi osoba leżała 4 tygodnie na jego oddziale na Zawodziu. Po dwóch tygodniach pobytu stwierdzono zaawansowanego raka wątroby z przerzutami. Została wypisana przed Świętami Bożego Narodzenia na prośbę rodziny (bo lekarze i tak by już nie pomogli a lepiej żeby umarła w domu wśród bliskich). Wyszła ze szpitala w sobotę, oczywiście bez wypisu, jedynie z receptą na nospę i czymś osłonowym na żołądek. Dodam tylko że wypis był potrzebny aby hospicjum mogło zaopiekować się chorą. Wypis dostaliśmy w piątek po świętach, a w sobotę rano umarła... Mam ogromny żal do pana ,,doktora,,. Przede wszystkim dlatego, że doskonale widział jaki jest stan pacjentki i nie pomógł nam w żaden sposób aby ten cholerny wypis wydano nam wcześniej. Dodam tylko, że z chorą leżała na sali pewna pani która pracuje w tym szpitalu i kiedy ,,doktor,, nie chciał mi udzielić info o stanie zdrowia pacjentki bo godziny udzielania tychże informacji już minęły(a miał wtedy popołudniowy dyżur) to powiedziała krótko: do lekarza jak się idzie, to sprawę trzeba załatwić konkretnie ($). Mimo ,,konkretnego,, załatwienia sprawy nowotwór stwierdzono dopiero po 2 tygodniach a po następnych 2 wypisano ją. Wypisano to za dużo powiedziane bo żadnej pomocy ze strony szanownego ,,doktora,, nie otrzymała.

Wspaniały lekarz,świetny profesjonalista-jak dla mnie jeden z najlepszych chirurgów w Częstochowie. Miły,sympatyczny,pomimo że jest ordynatorem niema problemu aby z nim porozmawiać-wspaniały człowiek-oby takich lekarzy było jak najwięcej

Człowiek ,który ma dar od Boga i wielką wiedzę - dla mnie wzór na całe życie medyczne. Wielki człowiek ,złote ręce ,które życie ratują ludzkie.Wielki Szacunek Panie Doktorze

Niespotykanie wręcz u lekarzy profesjonalizm w tłumaczeniu choroby, duża ilość poświęcanego czasu

Bardzo dobry specjalista byłam operowana 4 lata temu w szpitalu NMP parkitka. Bardzo dobra opieka