lekarz Sławomir Suchecki

Bardzo polecam pana doktora. Miły, rzeczowy i kompetentny. Szybko zdiagnozował mój problem i od razu po wykonaniu niezbędnych badań skierował na zabieg, który zresztą sam wykonał. Jestem jego pacjentką od około 17 lat. W międzyczasie korzystałam też z usług innych lekarzy, ale jednak zawsze wracam do doktora Sucheckiego. Polecam wszystkim.

W bardzo dokładny sposób prowadził moją ciąże w tym roku. Jestem bardzo zadowolona z podejścia oraz uprzejmości Pana Doktora. Ogólnie bardzo dobry ginekolog, nie mam nic do zarzucenia.

Nie polecam !!! Prowadził moją ciążę 14 lat temu . Zero wyników badań , jedno USG skutek - trzy miesiące walki o życie dziecka i ja w ciężkim stanie . Do tej pory nie wiem dla czego go nie pozwalam bo dowody zaniedbania podkreślali nawet przełożeni Doktora .

Trafiłam na Pana doktora w szpitalu na izbie przyjęć i było to moje najgorsze badanie ginekologiczne w życiu. Mega nie delikatny a wręcz brutalny.

Profesjonalny, kompetentny lekarz.Można mieć zaufanie do jego leczenia.Kiedy trzeba udzieli wszelkiej pomocy również chirurgicznej bez żadnej zwłoki.Mógłby popracować nad delikatnością przy badaniu na fotelu oraz poświęcić więcej czasu na tłumaczenie istoty choroby.Polecam.

Pan doktor bardzo uprzejmy , konkretny i naprawde godny polecenia . Mam juz swoje lata i jak do tej pory inni lekarze nie zauwazali problemu z ktorym sie borykalam , ba nawet nie proponowali zabiegu - odpowiadali : tak juz musi byc . Wiec odpuscilam i na kolejnych wizytach juz nie wspominalam . Gdy trafilam do szpitala ze skrecajaca sie torbiela ktorej towarzyszyl niemilosierny bol to zajal sie mna Pan doktor Suchecki bardzo profesjonalnie i z troska . Na poszpitalnej wizycie kontrolnej Pan doktor po zbadaniu od razu powiedzial ze potrzebny jest zabieg ( odnosnie problemu z ktorym sie borykalam i dalam sobie spokoj bo przeciez wedlug innych lekarzy tak juz musi byc ) Pan doktor wyznaczyl termin na zabieg . Jestem juz dawno po zabiegu i czuje sie wspaniale . W koncu trafilam na PROFESJONALNEGO I RZECZOWEGO LEKARZA .

Czytałam opinie o doktorze Sucheckim nie wierze , ani jedno słowo jak dla mnie jest ''ok'' głupie baby tak szkalować lekarza.

Najgorszy lekarz pan nie powinien być lekarzem omijajcie szerokim łukiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Brak słów jak można być takim człowiekiem odnosić się do pacjentów mam nadzieje ze długo pan u nas nie zabawi z takim podejściem

Pan doktor prowadzi moją pierwszą ciążę i jestem bardzo zadowolona. Pod jego opieką przebywałam w szpitalu i od tej pory przeniosłam się pod opiekę Pana doktora. Konkretny i uprzejmy. Odpowiada na wszystkie pytania, poświęca dużo czasu. Lekarz z powołania, wzbudza moje zaufanie.

Lekarz super,polecam kazdej kobiecie:-)Profesjonalna obsluga,uprzejmosc,serdecznosc i pomoc w kazdej sytuacji...:-)