lekarz Sławomir Suchecki

Ginekolog

3,6

Trafiłam na Pana doktora w szpitalu na izbie przyjęć i było to moje najgorsze badanie ginekologiczne w życiu. Mega nie delikatny a wręcz brutalny.

skoro chodzicie na kasę chorych to się nie dziwcie . lekarz nie może poświęcić dużo czasu bo chyba logiczne że ma dużo pacjentek do przyjęcia . macie jakieś problemy uwagi ? wybierzcie się na wizytę prywatną i będzie z głowy . w przychodni chce przyjąć wszystkich i nie może dla każdego poświęcić nie wiadomo ile czasu ..

Lekarz o dwóch twarzach :( Gdy skorzystałam z usług tego Pana w ramach NFZ był niemiły, opryskliwy i sprawiał wrażenie mało zainteresowanego pacjentką. Zupełnie inaczej potraktowana zostałam gdy z powodu niecierpiącej zwłoki konsultacji ginekologicznej w trybie pilnym musiałam skorzystać z usług Pana doktora w ramach prywatnej praktyki. Pan Doktor pełnymi zdaniami, w bardzo normalny, miły i dostępny sposób opowiedział mi o badaniu oraz wynikach. Podsumowując lekarz kompetentny, miły i komunikatywny, jednakże tylko i wyłącznie w ramach PRYWATNEJ PRAKTYKI.

Lekarz o dwóch twarzach :(

Najgorszy lekarz pan nie powinien być lekarzem omijajcie szerokim łukiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Brak słów jak można być takim człowiekiem odnosić się do pacjentów mam nadzieje ze długo pan u nas nie zabawi z takim podejściem

z pełną odpowiedzialnością mogę polecić tego lekarza, byłam uprzednio u 5 innych którzy nie potrafili zdiagnozować mojej przypadłości po wielu wizytach wynikach itd. , dr Suchecki natomiast przy pierwszej wizycie zdiagnozował jaką mam przypadłość i znalazł odpowiednie dla mnie rozwiązanie. Nie krępująca wizyta, rzeczowe objaśnienie sytuacji i rodzaju choroby. Polecam :)

Lekarz ma bardzo dobre podejście do pacjenta, wytłumaczył mi na czym polega moja choroba, rozchwiał wszelkie wątpliwości, starał się mnie nie krępować. Polecam :)

trafiłam kiedyś do szpitala akurat na jego dyżur, tego jak mnie potraktował to chyba nigdy nie zapomnę , nie polecam

Lekarz godny polecenia. Prowadził moją ciążę od początku do końca. Rozumiał moje stany psychiczne, potrafił rozmawiać, uspokoić. Człowiek z dużym taktem. Mogłam dzwonić o każdej porze dnia. Szkoda, że nie ma go w naszym szpitalu. Cieszę się, że mam już dziecko.

Chodzę do tego lekarza prywatnie i nie narzekam. Jestem w ciąży i trochę koleżanka mnie przestraszyła mówiąc o jego niekompetencji. Czy oprócz praktyki prywatnej przyjmuje gdzieś jeszce?

Jestem pacjentką od 11 lat. W międzyczasie pierwszą ciąże prowadził lekarz ze Szczecina, którego nazwałabym gwiazdorem. Nazwiska nie napiszę ale przyjmuje w PROFIMEDZIE. Krótko- do pięt mu nie dorasta pod względem zainteresowania pacjętką, poświęcania ilości czasu, kompetencji i etc. Druga ciąża prowadzona od początku do samego finału przez dr Sucheckiego - bez porównania.