lekarz Sławomir Suchecki

bardzo nie uprzejmy i nie delikatny, nie polecam

bardzo nie uprzejmy i nie delikatny, nie polecam

Lekarz ma bardzo dobre podejście do pacjenta, wytłumaczył mi na czym polega moja choroba, rozchwiał wszelkie wątpliwości, starał się mnie nie krępować. Polecam :)

Ja nie mam nic do zarzucena, krótko, rzeczowo bez zbytniego "spoufalania się", lekarz jak lekarz.

wredny oschly,malodelikatny!!! widac ze ma za nic kobiety, jego docinki sa nieuprzejme,nie na miejscu, zdecydowanie odradzam!!!!!!

Lekarz godny polecenia. Prowadził moją ciążę od początku do końca. Rozumiał moje stany psychiczne, potrafił rozmawiać, uspokoić. Człowiek z dużym taktem. Mogłam dzwonić o każdej porze dnia. Szkoda, że nie ma go w naszym szpitalu. Cieszę się, że mam już dziecko.

swietny lekarz, kompetentny, uprzejmy, polecam!

swietny lekarz, kompetentny, uprzejmy, polecam!

Byłam na wizytach publicznych i nie wzbudził mojego zaufania ani oczekiwań. Prawie zero kontaktu z pacjentką. Nie polecam tego lekarza.

Odradzam!!!!! Cała ciąża - wizyty prywatne, a w 5-mc skurcze zadzwoniłam do niego bo to było na weekend opieprzył mnie że se mam iść do szpitala bo nie przyjmuje w weekend, a w szpitalu był wredny i zero zainteresowania. Po ciąży założył spiralę po wizycie kontrolnej niby wszystko ok mimo bóli podbrzusza, poszłam na następny dzień do innego gdzie stwierdził że spirala wysunęła się i mogę zajść w ciąże bez problemu a przy następnej miesiączce wypadła więc po co kłamał że wszystko ok skoro mógł powiedzieć prawdę że spirala się ...

a przy następnej miesiączce wypadła więc po co kłamał że wszystko ok skoro mógł powiedzieć prawdę że spirala się obsunęła. Nikomu nie polecam.

To lekarz godny zaufania.Cechuje go profesjonalizm .Takich lekarzy trzeba cenić.

Jestem pacjentką od 11 lat. W międzyczasie pierwszą ciąże prowadził lekarz ze Szczecina, którego nazwałabym gwiazdorem. Nazwiska nie napiszę ale przyjmuje w PROFIMEDZIE. Krótko- do pięt mu nie dorasta pod względem zainteresowania pacjętką, poświęcania ilości czasu, kompetencji i etc. Druga ciąża prowadzona od początku do samego finału przez dr Sucheckiego - bez porównania.