dr n. med. Sławomir Świderski

Uważam, że jest świetnym lekarzem, dobrym specjalistą, ciepłym i miłym człowiekiem. Pierwszy raz w życiu spotkałam takiego lekarza, prowadził moją wyczekaną ciążę, wszystko dokładnie tłumaczył i zawsze mogłam liczyć na jego zrozumienie i pomoc, pozdrawiam:)_

Pomimo że Dr jest miły i delikatny to popada w rutynę. Prowadząc moją ciążę nie zauważył wady wrodzonej stóp mojego dziecka, widocznej normalnie na USG od 20 tc. Wskutek tego nie tylko przeżyłam szok podczas porodu, ale o blisko miesiąc opóźniło się rozpoczęcie leczenia dziecka, co powinno być robione możliwie najwcześniej. Nie polecam jako lekarza prowadzącego ciążę.

Przesympatyczny, przedelikatny, kompetentny, zawsze wszystko wytłumaczy i znajduje dużo czasu dla pacjentki.

Najlepszy ginekolog u jakiego byłam do tej pory.Dzięki niemu utrzymałam ciążę bliźniaczą i teraz mam 2 śliczne córeczki.Polecam wszystkim przyszłym mamom i nie tylko.

Zgadzam się z powyższymi opiniami. Pan Dr. jest niewątpliwie bardzo kompetentny, wyważony, cierpliwy, dokładny etc. Gorąco polecam.

SUPER LEKARZ !!! KOMPETENTNY, DELIKATNY, MIŁY, POŚWIĘCA DUŻO CZASU NA JEDNEGO PACJENTA, BARDZO DOBRE PROWADZENIE CIĄŻY. POLECAM !!!

SUPER LEKARZ !!!
POLECAM !!!

Lekarz rewelacyjny!!!!!!!! Spokojny, poświęca sporo czasu na wizytę, dokładnie objaśnia,delikatny, przesympatyczny!!!!! POLECAM

Lekarz rewelacyjny!!!!!!!!
POLECAM

To naprawdę wspaniały, ciepły i dewlikatny lekarz. Jego podejście jest fachowe. Mam nadzieję, że kocha to co robi i zawsze pozostanie ten sam nie zmanierowany przez pieniądze.

witam,z ręką na sercu mogę powiedzieć ze to super lekarz i świetny człowiek, miły kompetentny,uśmiechnięty i delikatny,pozdrawiam

Wspaniały lekarz, skromny, uprzejmy człowiek. Jest pierwszym znanym mi ginekologiem, który przepisując tabletki antykoncepcyjne nalega na zrobienie badań krwi po 3-4 opakowaniach. Jest to też pierwszy lekarz, który dobierając mi tabletki zainteresował się tym, kiedy planuję zajść w ciążę. Plusem jest również wyposażenie gabinetu - USG w cenie wizyty bywa nieocenione. Polecam każdej kobiecie.