lekarz Sławomir Taczała

Ginekolog

Pan Doktor jest człowiekiem godnym polecenia, jest sumienny, kompetentny, uprzejmy i wrażliwy. Człowiek się przy nim czuje pewnie ponieważ widać że wie co robi. Jest zawsze cierpliwy, spokojny i opanowany, jeżeli pojawia się jakiś problem to wytrwale wyszukuje jego przyczyny, nie faszeruje swoich pacjentek tonami zbędnych leków. Trafiłam na niego z polecenia i na pewno zostanie on już na zawsze moim lekarzem.

Ten lekarz, którego większość z was uważa za cudotwórcę prawie wpędził mnie do grobu!!! Poszłam do niego na prywatną wizytę ponieważ spóźniał mi się okres, podejrzewałam że jestem w ciąży. On po badaniu USG stwierdził że w ciąży nie jestem i nakazał branie tabletek hormonalnych, których nie zdążyłam kupić gdyż na drugi dzień straciłam przytomność, wylądowałam w szpitalu, gdzie stwierdzili u mnie ciąże pozamaciczną (płód 7cm), która pękła. Gdyby nie szybka interwencja lekarzy z MSWiA skończyło by się tragicznie. Radzę wybrać innego lekarza - takiego, który nie jest przereklamowany.

Z czystym sumieniem mogę polecić dr Taczałe. Jest lekarzem z powołania, dba o swoje pacjentki, w szpitalu odwiedza. W gabinecie kompetentny,odpowiada na pytania,poświęca tyle czasu ile potrzeba,odbiera telefon, wszystko wyjaśnia. Jest cierpliwy,bardzo sympatyczny. Ideał.

Bardzo dobry lekarz! Miły, taktowny, cierpliwy. Nie bagatelizuje żadnego problemu. Godny polecenia, leczę się już u niego od ponad 5 lat, prowadził dwie moje ciąże!

Świetny Lekarz leczę się u niego już lata i z czystym sumieniem moge go polecić:)

bardzo dobry lekarz, polecam.Bardzo mi pomógł i podszedł fachowo do mojego problemu.

B.dobry lekarz,kompetentny,miły.Prowadził całą moja ciążę w 2010 r.Synek urodził się zdrowy,my szczęśliwi:)Polecam!

zdecydowanie polecam, miły kompetentny, cierpliwy, odpowiada na wszystkie pytania, zawsze odbiera telefony, wszystko tłumaczy bardzo dokładnie

Pan Doktor opiekował się moją trzecią i czwartą ciążą. Myślę, że w dużej mierze dzięki niemu ten czas był dla mnie bardzo spokojny. Na wizyty przychodziliśmy we dwoje (ja i mąż), nie było żadnego stresu. wszystko nam wyjaśniał (jakbym była pierwszy raz w ciąży. Polecam, profesjonalna opieka medyczna.

Kompetentny, bardzo uprzejmy, szczerze polecam.

Kompetentny, bardzo uprzejmy, szczerze polecam.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Lublin"?

Barbara Kułak

Specjalistyczny Gabinet Lekarski dr Barbara Kułak
ul. Deotymy 34
21-040 Świdnik
Szczerbowskiego 13/1
20-012 Lublin
Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie
ulica Spokojna 3
20-074 Lublin