lekarz Sławomir Tananis

Neurochirurg

Nieprofesjonalne podejście do pacjenta. Dopuszczanie się komentarzy na temat wyglądu, wykazuje kompletny brak kompetencji. Pan Doktor zamiast podjąć się konsultacji konkretnego problemu u pacjentki, z którym do niego przyszła, postawił diagnozę w zupełnie innej dziedzinie medycyny (bez analizy wyników badań, ani nawet wywiadu z pacjentką), w której nie ma wykształcenia, mając jedynie cel obraźliwy. Koszt wizyty nieadekwatnie wysoki do poziomu świadczonych usług. Szczerze nie polecam, pieniądze wyrzucone w błoto.

Doktor Tananis ma złote ręce i złote serce, operował mój kręgosłup szyjny- zabieg b.trudny-naczyniak. Mam 67 lat więc to również nie było plusem dla mnie. Na zabieg nie czekałam długo Mogę powiedzieć że zaraz po operacji poczułam się bardzo dobrze i proszę nie oczerniać Pana Doktora, bo o żadnych profitach dla Pana Doktora nie było mowy. Dziękuję bardzo jeszcze raz dla Pana Doktora za uratowanie mi życia i zdrowia.

Nie polecam Pana doktora, nie podważam jego umiejętności zawodowych, ale etyka i kultura na niskim poziomie. 0\5

W moim przypadku Pan dr.Tananis przeprowadził operację kręgosłupa odcinka szyjnego.Bardzo profesjonalnie przeprowadził wywiad o chorobie i jej przyczynach. Sprawdził i omówił szczegółowo dokumentację i płytę z rezonansu kręgosłupa. Po samej operacji interesował się stanem zdrowia. Profesjonalizm na każdym etapie leczenia. Nie oczekujmy od neurochirurga czasu na "paplanie" tylko konkrety. Co do informacji o pacjentach, którzy "ja tylko zapytać..." to kilka takich osób dziennie i można się zdenerwować. Oczekuję na termin kolejnej operacji. Operował będzie dr.Tananis. Polecam

Profesjonalizm na każdym etapie leczenia.

W mojej opinii bardzo fachowy specjalista.Przyjął mnie mimo,że się spóźniłam .Przyjechał z domu.Wszystko dokładnie mi wytłumaczył ,nawet napisał informację dla mojego lekarza rodzinnego.Wysłuchał mnie bardzo dokładnie.Nie wiem skąd te opinie,że jest nie miły dla mnie lekarz ma mi pomóc medycznie a nie gadać o pogodzie.Jest konkretny. Niestety z powodów finansowych nie mogłam pojechać na kolejne wizyty.Na pewno w kontynuowaniu leczenia zgłoszę się do niego ponownie.

Jestem po 2 operacjach odcinka szyjnego , operacje przeprowadził pan Tananis. Nigdy nie było mowy o żadnych łapówkach !!! Jestem bardzo zadowolona . Polecam każdemu.

polecam ,konkretny ,prawdziwy fachowiec w swojej dziedzinie ,byłam operowana przez pana dotora na odcinku lędzwiowym kręgosłupa.dziekuje

Lekarz bardzo fachowo i konkretnie podchodzi do schorzenia i leczenia. Zanim podjęłam decyzję o operacji kręgosłupa byłam na konsultacjach u pięciu neurochirurgów (4 z Warszawy). Wybrałam dr Tananisa. "Specyficzny" w kontaktach z pacjentem, nie mój typ, ale FACHOWOŚĆ wzięła górę. Z kolejnych problemem kręgosłupa z pewnością odwiedzę dr Tananisa. Polecam doktora i Szpital Wojewódzki w Olsztynie!!!

Z kolejnych problemem kręgosłupa z pewnością odwiedzę dr Tananisa.
Polecam doktora i Szpital Wojewódzki w Olsztynie!!!

Od jakiegos czasu bylam pacjetka oczywiscie byly to wizyty prywatne w Ketrzynie gdzie przyjmuje prywatnie dr Tananis .Jestem chora na dyskopatie kregoslopa mam wrodzona wade,zespol Arnolda Chiarego ,od pierwszej wizyty zapewnial ze to jest zabieg trudny ale do zrobienia i tak przez ponad rok chodzilam co drugi miesiac az stan sie tak pogorszyl ze juz nie jestem wstanie wychodzic z domu ostatni raz osobiscie ,bylam w lutym na marzec zapewnial ze postara sie zrobic zabieg,pytalam caly czas czy ja bede chodzic po tym zabiegu zapewnial ze tak to tylko wymiana dyskow ,w kwietniu juz kuzynka poszla bo ja nie mam sily,to mowil co innego ,w listopadzie tamtego roku mialam robiony tomograf glowy nie moglam doprosic sie wyniku wiec zapisalam sie na kolejna wizyte 19 lipca,a dwa dni wczesniej rozmawialam felefonicznie z doktorem to dlamnie byl szok stwierdzil ze zabieg grozi niedowladem cztero konczynowym, ale postanowilam wyslac siostrzenice,dalam cala dokumentacje ,medyczna ,plytke RM kegoslopa to po roku stwierdzil ze w odcinku piersiowym mam bardzo cienka rdzen i stan zapalny i koniec on juz nie bedzie mnie leczyc mam sobie szukac innego lekarza ktory sie podej dalszego leczenia, gdybym jeszcze miala sile wychodzic z domu dalej bral by kase i dalej obiecywal poprawe zdrowia ,te anonimy co tu czytalam to prawda liczy sie tylko kasa dla tego lekarza

nie polecam, niemiły, ta wizyta u lekarza wyglądała tak, jakbym sobie sam chorobę wymyślił a przecież miałem wyniki na którym wskazywało, że są niedobre, po takiej wizycie to nie wiem co mam myśleć, ale na pewno nie odwiedzę już tego lekarza, nie polecam