lekarz Sławomir Urbanowski

3,1
3,6
3,7
3,2

Bardzo rzetelne podejście jestem zadowolony z rezultatu leczenia laserem 3 sesje bardzo zmienily wyglad mojej skory

Bardzo rzetelne podejście
jestem zadowolony z rezultatu leczenia laserem
3 sesje bardzo zmienily wyglad mojej skory

Polecam Doktora Urbanowskiego, ponieważ dużo mu zawdzięczam. Jestem wdzięczna Doktorowi Urbanowskiemu, bo dzięki jego diagnozie (ziarnina) - po ponad 10 latach, wyszłam z jakby zaklętego kręgu błędów i bezskutecznego leczenia - chyba trzy lata temu, w akcie rozpaczy, prosiłam go o diagnozę - bylam pacjentką po wycinku (podejrzenie raka) owrzodzenia w okolicy lewego oczodołu, z rozległymi zmianami na lewym policzku. Jestem bardzo wdzięczna, bo jego słuszna diagnoza "uratowała" mnie od dalszych powikłań i bezskutecznego leczenia - owrzodzenie pod okiem okazało się być rzeczywiście li tylko i wyłącznie skutkiem chirurgicznych prób ...

Jestem bardzo wdzięczna, bo jego słuszna diagnoza "uratowała" mnie od dalszych powikłań i bezskutecznego leczenia - owrzodzenie pod okiem okazało się być rzeczywiście li tylko i wyłącznie skutkiem chirurgicznych prób usunięcia zmian powstałych po wypełnieniach kolagenem (blizny po ospie). Zaczynam mieć "własną" twarz, i łatwiej mi się uśmiechać.

Jestem bardzo zadowolona czekam na efekty końcowe bo już o pierwszym fraxelu jest dobrze

Zdecydowanie polecam! Najlepszy, najbardziej kompetentny,najlepszy sprzęt. Nieuprzejmy? Widocznie, nie każdy rozumie ŻART Pana Doktora. Ja tam go uwielbiam

Nastawiony na kase. Wizyta trwała minutę podczas której postawił diagnozę - zalecił laser lecz nie potrafił określić czy po conajmniej 5 zabiegach (które są kosztowne) będzie poprawa.

Za każdym razem jest życzliwy i chętnie wyjaśnia podłoże choroby, metody leczenia i możliwe skutki uboczne, zleca wykonanie dodatkowych badań, żeby dobrze zdiagnozować przyczynę i potrafi wszystko przystępnie wyjaśnić. Pomógł mi, gdy wypadały mi włosy i gdy miałam problemy z trądzikiem, jest godnym zaufania specjalistą.

Wizyta trwała 5 minut. Zalecenia: tabletki antykoncepcyjne na poprawę cery + mniej nerwów. 90 zł w plecy, zero konkretów. Zdecydowanie nie polecam!

Konkretny, uczciwy, zaangażowany, solidny, kompetentny.

Konkretny, uczciwy, zaangażowany, solidny, kompetentny.

Zabiegi są dobrze i sterylnie wykonywane. Po dwukrotnej depilacji efekty są rewelacyjne.

niestety niekulturalny i zadufany w sobie. obraził mnie podczas wizyty, po prostu szok. jedna z moich najgorszych wizyt lekarskich. człowiek przychodzi z problemem, oczekuje życzliwości, fachowości. widocznie zbyt wiele wymagam...

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Bydgoszcz"?

Bydgoszcz

ulica Łęczycka 13