dr Sławomir Warzęchowskidr Sławomir Warzęchowski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

dr Sławomir Warzęchowski

Doświadczony ginekolog położnik II st., wieloletni pracownik Szpitala Położniczego w Warszawie.

kiepski lekarz tekst że nikt mi nie pomoże nikt się nie podejmie to słabe, USG robi bez opisu bo się nie zna boi sie, to że ma znajomości i pieniądze to nie znaczy że może powiedzieć wszystko trochę ludzkości składał pan przysiege

Dzięki Panu Ginekologowi zaszłam w ciąże po 2 latach starania... przyjechać do kliniki alfa mogę kiedy tylko chce. Wspaniały, ciepły człowiek. Polecam z całego serca!!!

Przyszłam do niego z konkretnym problemem poważnym a on ze stwierdzeniem że nikt mi nie pomoże, co to za lekarza a przede wszystkim za człowiek z takim podejściem panie doktorze zło do Pana powróci to że Pan ma pieniądze i znajomości to nie znaczy że wolno tak się zachowywac

Przede wszystkim oszukuje każda wizyta coraz droższa nawet recepta droższa niż u innych lekarz co to za specjalista który na usg ciążowe wysyła do innego lekarza

Dobry, kompetentny, miły i ciepły. Osoby, którym go polecałam również były zadowolone i z prowadzeniem kolejnych ciąż wracały do niego.

Niestety ja odniosłam inne wrażenie,byłam wczoraj na wizycie i niestety nie dowiedziałam się nic więcej od dr W... taką wiedzę to i ja posiadałam, nic konkretnego nie powiedział, poza tym zrobił mi USG nic mi nie mówiąc, tylko odpowiadał jak zapytałam,nie widziałam nawet obrazu monitora co robią inni lekarze i od razu odpowiadają co się dzieje dobrze lub źle. Stwierdził tylko że jest dobrze nawet nie dostałam wydruku wraz z jego opisem. A byłam prywatnie, szok !!! Nie polecam szkoda kasy i czasu !

Świetny lekarz. Odpowie na każde pytanie, sympatyczny i z poczuciem humoru. Polecam.

fajny lekarz, poświęca bardzo dużo czasu pacjętowi, miły i przystojny

fajny lekarz, poświęca bardzo dużo czasu pacjętowi, miły i przystojny

Świetny lekarz, któremu jestem bardzo wdzięczna za to, że się tak świetnie mną zajął w czasie ciąży i po porodzie.

Bardzo dobry lekarz. Chodzę do niego od roku,ma podejście do pacjentki.

Bardzo dobry lekarz. Chodzę do niego od roku,ma podejście do pacjentki.