lek. med. Sławomir Wawrzyńczak

Wspaniały człowiek, bardzo kompetentny lekarz. Godny polecenia - bez żadnego ale. Poświęca tyle czasu ile potrzeba, dokładnie tłumaczy, prezentuje na schematach, zdjęciach. Odpowiada na pytania, wyczerpująco, super lekarz

Wizyta umowiona telefonicznie w ciagu 2 dni - sprawnie, szybko, wszystko wytlumaczone bardzo spokojnie i rzeczowo. Przy okazji dodatkowo spytalem o interpretacje wynikow morfologii - Pan Doktor chetnie pomogl i doradzil. Zdecydowanie polecam.

Oj BOLI BOLI!!!!!!Do Pana Doktora zadzwoniłem prawie wieczorem (OK. 19.00). Po krótkiej rozmowie zaprosił mnie do swojego gabinetu poza wszelkimi godzinami, w których przyjmuje. Nie odmówił pomocy. Zabieg chirurgiczny, który miałem przeprowadzony nie dostarczył dodatkowych cierpień. Wchodząc do gabinetu człowiek w ogóle się nie stresuje. Miła rozmowa, omówienie przebiegu zabiegu, informacja w którym momencie może zaboleć, co jest robione, dlaczego to jest tak a nie inaczej daje poczucie dużego komfortu. Od samego początku widać, że Pan Sławomir integruje się z pacjentem co niesamowicie wpływa atmosferę. Cały zabieg rozmawialiśmy, po zabiegu otrzymałem szczegółowe informacje co do dalszego leczenia oraz informacje jak skutecznie zlikwidować moją przypadłość. Serdecznie dziękuje i POLECAM.

W mojej ocenie bardzo dobry lekarz. Nie jestem fachowcem więc trudno mi w miarodajny sposób ocenić jego kwalifikacje. Prywatnie uważam, że jego przygotowanie merytoryczne jest na bardzo wysokim poziomie i dlatego przyznałem wysoką punktację. Zwróciłem się do Pana Warzyńczaka z bolesną i naprawdę przykrą dla mnie przypadłością. Początkowo, podczas rozmowy telefonicznej wskazał około tygodniowy termin wizyty, jednak po usłyszeniu mojej relacji zaprosił mnie na nastepny dzień. Przyjął mnie poza standardowymi godzinami pracy, poświęcając swój prywatny czas. Bardzo miły kontakt. Lekarz człowiek, a nie automat. Zaproponował rozwiązanie problemu i po mojej ...

Zwróciłem się do Pana Warzyńczaka z bolesną i naprawdę przykrą dla mnie przypadłością. Początkowo, podczas rozmowy telefonicznej wskazał około tygodniowy termin wizyty, jednak po usłyszeniu mojej relacji zaprosił mnie na nastepny dzień. Przyjął mnie poza standardowymi godzinami pracy, poświęcając swój prywatny czas. Bardzo miły kontakt. Lekarz człowiek, a nie automat. Zaproponował rozwiązanie problemu i po mojej akceptacji od ręki wykonał dość długotrwały i pracochłonny zabieg. Zastosował bardzo skuteczne środki znieczulające, przez co nawet dla mnie - strachliwego i silnie odczuwającego wszystkie boleści panikarza zabieg nie był niczym przykrym.
Naprawdę mi pomógł i to w sposób, który odradza moją wiarę w misyjność profesji lekarza.
Jarek

Miły lekarz godny polecenia Wszystko dokładnie tłumaczy

Miły lekarz godny polecenia
Wszystko dokładnie tłumaczy