Dodaj opinię Umów wizytę

Super lekarz, który słucha pacjenta co on mówi, tłumaczy co trzeba, podchodzi kompleksowo do pacjenta. Jest naprawdę sympatyczny i miły, fachowy. Bardzo miło idzie się na wizytę do takiego lekarza. Rzetelnie mówi co sądzi o dotychczasowym leczeniu, u mnie stwierdził że mam dobre leki nowoczesne a skoro czuję się rewelacyjnie na nich to nie potrzeby ich zmiany(nie potępia i nie krzyczy jak robili to inni lekarze którzy preferowali inne leki).

Pan Doktor jest lekarzem mojego syna. Jest bardzo dokładny,perfekcyjny diagnosta. Tłumaczenie każdego szczegółu leczenia i opieki nad chorym - bez zarzutu! Bardzo polecamy. Lekarz na medal! Gorąco polecam! rosłoniec.

Polecam serdecznie tego lekarza. Odczulałam się u niego 3 lata i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Sympatyczny, rzeczowy, uprzejmy.

polecam, lekarz jest kompetentny oraz kompleksowo podchodzi do pacjenta

polecam, lekarz jest kompetentny oraz kompleksowo podchodzi do pacjenta

Zawdzięczam mu wszystko...Wszystkiego najlepszego T.T

Zawdzięczam mu wszystko...Wszystkiego najlepszego T.T

Jest to jeden z nielicznych lekarzy, którzy przede wszystkim słucha pacjenta. Dzięki temu lekarzowi zacząłem normalnie żyć. Można żyć i cieszyć się życiem, jednocześnie chorując na astmę oskrzelową.

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Warszawa"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49