dr Sławomir Wróblewski

Byłam u lekarza na mojej pierwszej wizycie u ginekologa w życiu Pan doktor bardzo miły wytłumaczył mi wszytko konkretnie czułam się bardzo dobrze mimo to że przed wizytą bardzo się bałam bo nie wiedziałam jak wygląda pierwsza wizyta u ginekologa. Zdiagnozowal u mnie rzeczy o których nie miałam bladego pojęcia. POLECAM bardzo fajny doktor.

Polecam doktora Wróblewskiego. Poszłam do niego z polecenia koleżanki. Po ponad roku starania się o dziecko u jednego lekarza trafiłam do niego. Przebadał mnie, wypisał skierowanie na badania, aby ocenić moje hormony i na następnej wizycie dobrał leki. PO MIESIĄCU zażywania leków miałam zjawić się w celu monitoringu cyklu. Wyliczył mi dokładnie kiedy mam owulacje i kiedy współżyć, aby zwiększyć szanse. Dodatkowo określił którego dnia, a nawet o której godzinie powinnam sobie zrobić zastrzyk ovitrelle (pytał czy sama dam rade, mimo ze wypadało na niedziele wieczór, zaproponował ze mogę przyjechać, jednak dałam rade sama). Po dwóch tygodniach od zastrzyku z ciekawości zrobiłam test i okazało się ze jestem w ciąży.
Reasumując, wystarczyło dobrać odpowiednie leki i po miesiącu ich brania w moim przypadku to pomogło i wynik testu był pozytywny.
Prowadził moja ciąże, wszystko było ok. Jednak na 5 dni po terminie przyjął mnie na patologie ciąży, przy usg określił wagę syna na 4300g, na drugi dzień nad ranem miałam już skurcze, a wieczorem urodziłam zdrowego synka. Przy porodzie personel medyczny mówił ze to nie możliwe aby dziecko miało taka masę, jednak okazało się ze Pan doktor określił ja poprawnie.
Jedyne zastrzeżenie mogę mieć ze nikt nie zaproponował mi cc przy pierwszym porodzie i takiej wadze dziecka, jednak po 11h porodu udało się siłami natury. Dodam że w dniu porodu doktor nie miał dyżuru, wiec nie było go przy porodzie. Jednak w następnych dniach pobytu w szpitalu odwiedził nas, wypytał o wszystko i pogratulował z uśmiechem.
Polecam Pana Doktora i na pewno będę chciała, aby moją kolejną ciąże prowadził właśnie pan doktor.

powiem tak. Rok czekalam na ciaze. W styczniu wykryl mi polipa, w lutym go wycial, unormowal prolaktyne.W kwietniu zaszlam w ciaze.Moze nie jest super komunikatywny ale skuteczny na pewno:) ja polecam z czystym sumieniem.

Nie będę opisywać szczegółów, w jaki sposób potraktował Pan W. swoją pacjentkę - krótko mówiąc w potrzebie olał -nawet żadnego słowa, rady nie usłyszałam. Stanowczo mówię nie.

Gdyby mozna bylo dać 0 za uprzejmosc to zrobilabym to. Nie dość ze bierze duzo pieniedzy to jest jescze BARDZO niemily. Odradzam wszystkim.

Podchodzi rzeczowo do problemu zajścia w ciąże. W drugiej ciąży dostałam krwotoku i leżałam w szpitalu, lekarze twierdzili że jest duże odklejenie kosmówki. Dr wróblewski dodatkowo przebadał mnie w szpitalu, wszystko wyjaśnił i pokazał skąd jest krwotok. Odklejenia nie było. Córka ma 2 lata i wszystko jest ok. Naprawdę polecam przy leczeniu niepłodności.

dzięki dr Wróblewskiem mam synka!!!! w 8 m-cu powiedział mi że dziecko ma za małą wagę o dwa tygodnie a w sziptalu koledzy lekarze go wyśmiali i nieszczędzili złych słó o nim. Przy porodzie okazało się, że ma racje. Polecam go kobietom z problemami zajścia w ciąże bo moje szczęście ma teraz 1,5 roku. Facet nie owija w bawełnę tylko jest konkrety i napewno nie jest jakimś naciągaczem. Naprawdę polecam.

Powiem w skrócie. Byłem zięciem niedoszłym tego potwora. A że mu nie podszedłem jako zięć - to pozbył się 2 ciąż w których była moja nie doszła żona - a jego córka. Sprawiedliwości stanie się za dość!!! Odradzam każdej kobiecie tego pseudo lekarza. Ważna jest dla niego tylko kasa a nie dobro pacjentki. Skoro tak córkę załatwił bez jej i mojej wiedzy.Coś trzeba z tym zrobić. Musi odpowiedzieć za wszystkie swoje błędy. Wierzę w sprawiedliwość!!!

przyjął mnie na izbie przyjęć w szpitalu ze skierowania. Jestem w ciąży w 6 tygodniu. Robiąc usg stwierdził brak tętna ciąży, kazał odstawić leki bo już mi nie pomogą i wrócić na zabieg za 2 dni!!!!! Wróciłam a inny doktor na usg wykrył puls i zdrowy rozwój płodu!! Ten lekarz wszystko leczy hormonalnie - bez względu na co chorujesz!! Zaserwował mi 2 dni męczarni, że poroniłam - a jestem w zdrowj ciąży!! NIE POLECAM!!!!!!

dzieki niemu mam corke.jest lekarzem kompetentnym,wie co robi.

dzieki niemu mam corke.jest lekarzem kompetentnym,wie co robi.