lekarz Sławomira Fenger-Woźnicka

W ciagu 40 lat nigdy nie spotkalam sie z takim brakiem profesjonalizmu.. Przed wizyta dzwonilam by sie upewnic czy napewno ona jest w stanie mi wystawic zaswiadczenie o ktore prosze.. I jakie dokumenty potrzebuje ponieważ zalezy mi na czasie.. Na miejscu okazalo. Sie ze jednak jestem nie przygotowana bo nie wzielam recepty i ona nie wie jakie szkla nosze.. A ona nie ma sprzętu do mierzenia szkieł .. Wiec musialam zapitalac do Bydgoszczy do optyka bo zalezalo mi na czasie.. Jak wrocilam to jeszcze zaczela kombinowac ze wlasciwie ona mi ...

W ciagu 40 lat nigdy nie spotkalam sie z takim brakiem profesjonalizmu..
Przed wizyta dzwonilam by sie upewnic czy napewno ona jest w stanie mi wystawic zaswiadczenie o ktore prosze.. I jakie dokumenty potrzebuje ponieważ zalezy mi na czasie.. Na miejscu okazalo. Sie ze jednak jestem nie przygotowana bo nie wzielam recepty i ona nie wie jakie szkla nosze.. A ona nie ma sprzętu do mierzenia szkieł .. Wiec musialam zapitalac do Bydgoszczy do optyka bo zalezalo mi na czasie.. Jak wrocilam to jeszcze zaczela kombinowac ze wlasciwie ona mi tego zaswiadczenia nie powinna dac.. Zadzwonila do kolezanki z medycyny pracy pogadala o mnie i innych pacjentach z 10 minut i laskawie w koncu dala mi papier, ładnie skasowala i puściła.. Dzisiaj okazalo sie że te papiwry nie sa dobre odesłano mnie z kwitkiem do domu i nic nie załatwiłam..
Nie polecam wrecz prosze omijajcie ten gabinet.. Ta kobieta to koszmar

Pani dr Fenger-Woźnicka to bardzo dobry specjalista. Konkretna, profesjonalna, a przy tym empatyczna. Otrzymałem skuteczną i szybką pomoc. Mój wzrok , a przy tym komfort życia uległ znacznej poprawie. Dziękuję.

Pani doktor, niestety bardzo nieempatyczna i nieuprzejma w stosunku do mnie i mojej córki, która była pacjentką. 10 min wizyta nie wniosła nic oprócz zarzutów w moją stronę, wytykania innych wad dziecka oraz nastraszenia atropiną. Dawno nie spotkałam takiego specjalisty, niestety w negatywnym tego słowa sensie. Dziecko nie chce tam wracać a i ja sama nigdy nie skorzystałabym z usług.

Ogólnie jestem zadowolona z wizyty, a była interwencyjna do lewego oka.Lekarstwa też zapisane bardzo skuteczne.

bardzo dobre podejście do pacjenta - uprzejmość, kompetencja, fachowość, krótkie terminy przyjęcia

Jedyny lekarz który poznał się na mojej wadzie wzroku.Polecam panią Sławkę z czystym sercem.

Leczyłem się u pani doktor na zaćmę i jestem bardzo zadowolony.Fachowość,uprzejmość,poświęcenie na najwyższym poziomie,polecam.