lekarz Sławomira Zając

Ja jestem bardzo zadowolona z pani doktor prowadzi moja 4 ciążę i nie mogę powiedzieć złego słowa bardzo mi pomogła i dla mnie jest najlepszym ginekologiem w Kole jest osobą kompetentna i dokładną

Brak jakichkolwiek kompetencji ze strony Pani Zając, karygodne lekceważenie sobie bardzo licznych bakterii w moczu co może się bardzo źle skończyć dla kobiety ciężarnej i dziecka, nie robi KTG płodu, brak badań pH pochwy, pomimo praktyki prywatnej brak profesjonalnego sprzetu diagnostycznego tylko USG 2D, NIEPOLECAM

Pani doktor prowadziła dwie moje ciąże i jest bynajmniej takie ja mam odczucia jedynym lekarzem jakiego ja znam z który można porozmawiać jak z normalnym człowiekiem bez zbędnych wymądrzań.Dokładna i kompetentna, naprawdę godna polecenia!!!

Pani ginekolog zajac nawet nie umie zrobic usg i po badaniu usg nawet nie wie czy to bedzie chłopiec czy dziewczynka

wspaniała Pani doktor. chodziłam do dwóch innych ginekologów i żaden z nich nie potrafił mi pomóc. nie mogłam zajść w ciążę. dzięki leczeniu pani doktor Zając mam ślicznego synka :) gorąco polecam!

Dwa razy prowadziła mi ciążę i jestem bardzo zadowolona z usług wszystkim gorąco polecam:)

polecam miła konkretna, prowadzi moja ciaze, wysłuchuje uwag i problemów, gdyby cos sie działo mam dzwonic o kazdej porze dnia i nocy

Miła, sympatyczna Pani:) Prowadziła moją ciążę i jestem z niej zadowolona

Miła, sympatyczna Pani:) Prowadziła moją ciążę i jestem z niej zadowolona

Miła i wyluzowana, ciągle słyszałam, że wszystko w porządku, a moje dziecko cudem przeżyło!

Pani doktor wszystko wytłumaczyła szczegółowo, polecam ją innym osobom, zawsze mogę się zwrócic do niej z wątpliwościami i jest w ocenie i diagnozie szczegółowa, same pozytywne rzeczy...