Sobiesław Kaszowicz

Ginekolog

Dr. Kaszowicz to najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałam. Niezwykle kompetentny, a przy tym miły i niezwykle delikatny. Poświęca pacjentce dużo czasu, zawsze odpowiada na wszystkie pytania, rzetelnie wszystko tłumaczy. Mam pełne zaufanie do tego lekarza. W gabinecie sprzęt najwyższej jakości. Polecam każdej kobiecie!

Bardzo dobry lekarz a zarazem człowiek. Dr. Kaszowicz prowadził moją ciąże od samego początku. Trafiła do doktora przypadkowo i odrazu na pierwszym spotkaniu poświecił mi sporo czasu , wszystko dokładnie omawiając. Doktor Kaszowicz jest wspaniałym lekarzem ale też bardzo dobrym człowiekiem.Polecam doktora każdej kobiecie która ma opory przed pójściem do lekarza ginekologa - mężczyzny. Polecam w 100%

delikatny, rzeczowy i konkretny lekarz. odpowie na wszystkie pytania, polecam tego specjalistę bo warto mu powierzyć swoje zdrowie!

Do zmiany ginekologa na dra Kaszowicza przekonała mnie koleżanka. I nie żałuję - widzę różnicę. To była zmiana na lepsze. Cierpliwy człowiek i wykwalifikowany specjalista.

Sobiesław Kaszowicz to specjalista z najwyższej półki (i jeszcze wyżej). Pomijając zakres zawodowego profesjonalizmu (potwierdzam w 200%), to wspaniały człowiek. Pomocny, cierpliwy, po prostu "ludzki". Życzyłabym sobie z mężem, aby każdy specjalista, z każdej dziedziny był w choć 50% tak oddany pacjentowi jak Pan Sobiesław. Jest to lekarz, którego ZALECAM i POLECAM, bez zawahania wszystkim którzy poszukują dobrego/genialnego ginekologa/specjalistę/człowieka. Panie Doktorze pozdrawiam serdecznie i życzę wszechogarniającej, nieograniczonej obfitości tak w życiu prywatnym jak i zawodowym :)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz

USG ginekologiczne
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98

Jaworowski Ginekologia i Położnictwo