mgr Sonia Celary

Dietetyk

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani dietetyk. Pani Sonia Chrośnik jest bardzo miłą i kompetentną osobą. Ma bardzo dobre, profesjonalne podejście do pacjenta. Świetnie tłumaczy, poświęca maksymalnie czas. Jest bardzo sympatyczna i uprzejma. Dieta, którą otrzymałam jest bardzo dobra, smaczna i urozmaicona, a co najważniejsze w ciągu miesiąca schudłam 4 kg. Gorąco polecam panią dietetyk.

Dzięki Pani Soni nauczyłem się jak przestać jeść, a zacząć się odżywiać :-) Efekt: 20 cm mniej w pasie.

Dzięki Pani Soni nauczyłem się jak przestać jeść, a zacząć się odżywiać :-)
Efekt: 20 cm mniej w pasie.

Bardzo chciałabym polecić Panią dr Sonię. Dieta dopasowana do trybu pracy, stylu życia i portfela pacjenta. Mimo mojego wieku (48 lat) udało mi się schudnąć 10 kg w ciągu trzech miesięcy. Jedzonko jest przepyszne, łatwe w przygotowaniu i nie czasochłonne. Pani dr jest bardzo miła i profesjonalna. Zachęcam do korzystania z jej usług.

Godny polecenia dietetyk! Potrzebowałam zmiany diety związanej z moją chorobą i Pani Sonia mi w tym pomogła, wytłumaczyła czego jeść nie powinnam, co będzie mi szkodzić a co pomagać. Wbrew wcześniejszemu nastawieniu okazało się, że całkiem sporo i przede wszystkim SMACZNIE! można jeść! To co jest dużą zaletą to jadłospis, którą dostałam – mnóstwo przepisów i wskazówek jak potrawy przygotować – dla mnie, osoby, która nigdy dobrze nie odnajdowała się w kuchni to bardzo ważne! Z całego serca polecam i dziękuje za pomoc!

Byłam na wizycie, na której Pani dietetyk odpowiedziała na wszystkie moje pytania odnośnie mojej choroby. Wreszcie wiem co mogę jeść a czego mi nie wolno! Wszystkie fora i strony internetowe na których szukałam informacji to strata czasu, podczas ponad godzinnej wizyty dowiedziałam się o wiele więcej! Dodatkowym atutem jest że można się umówić do Pani dietetyk na terenie wybranego miasta np. Chorzów albo nawet zamówić wizytę domową. Polecam!

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Chorzów"?

OASI VERDE Centrum Dietetyki i Poradnictwa Żywieniowego
Piekary Śląskie
Centrum Psychodietetyki i Leczenia Zaburzeń Odżywiania Przemiana
Staromiejska 6
Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Fizjoterapii "FIZJOFIT"
Szparagowa 19
44-141 Gliwice
AkaiMed Wielospecjalistyczne Centrum Medyczne
Tarnogórska 213
Gliwice
Instytut Dietetyki
43-100 Tychy
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIZJO-MED II"
Żelazna 1
40-851 Katowice
NZOZ Centrum Medyczne Hajduki Sp. z o.o.
Jubileuszowa 42
41-506 Chorzów