mgr Sonia Celary

Dietetyk

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani dietetyk. Pani Sonia Chrośnik jest bardzo miłą i kompetentną osobą. Ma bardzo dobre, profesjonalne podejście do pacjenta. Świetnie tłumaczy, poświęca maksymalnie czas. Jest bardzo sympatyczna i uprzejma. Dieta, którą otrzymałam jest bardzo dobra, smaczna i urozmaicona, a co najważniejsze w ciągu miesiąca schudłam 4 kg. Gorąco polecam panią dietetyk.

Dzięki Pani Soni nauczyłem się jak przestać jeść, a zacząć się odżywiać :-) Efekt: 20 cm mniej w pasie.

Dzięki Pani Soni nauczyłem się jak przestać jeść, a zacząć się odżywiać :-)
Efekt: 20 cm mniej w pasie.

Bardzo chciałabym polecić Panią dr Sonię. Dieta dopasowana do trybu pracy, stylu życia i portfela pacjenta. Mimo mojego wieku (48 lat) udało mi się schudnąć 10 kg w ciągu trzech miesięcy. Jedzonko jest przepyszne, łatwe w przygotowaniu i nie czasochłonne. Pani dr jest bardzo miła i profesjonalna. Zachęcam do korzystania z jej usług.

Godny polecenia dietetyk! Potrzebowałam zmiany diety związanej z moją chorobą i Pani Sonia mi w tym pomogła, wytłumaczyła czego jeść nie powinnam, co będzie mi szkodzić a co pomagać. Wbrew wcześniejszemu nastawieniu okazało się, że całkiem sporo i przede wszystkim SMACZNIE! można jeść! To co jest dużą zaletą to jadłospis, którą dostałam – mnóstwo przepisów i wskazówek jak potrawy przygotować – dla mnie, osoby, która nigdy dobrze nie odnajdowała się w kuchni to bardzo ważne! Z całego serca polecam i dziękuje za pomoc!

Byłam na wizycie, na której Pani dietetyk odpowiedziała na wszystkie moje pytania odnośnie mojej choroby. Wreszcie wiem co mogę jeść a czego mi nie wolno! Wszystkie fora i strony internetowe na których szukałam informacji to strata czasu, podczas ponad godzinnej wizyty dowiedziałam się o wiele więcej! Dodatkowym atutem jest że można się umówić do Pani dietetyk na terenie wybranego miasta np. Chorzów albo nawet zamówić wizytę domową. Polecam!

Bardzo dobry dietetyk! polecam Wiele się dowiedziałam na temat żywienia i oczywiście waga poszła w dół - o prawie 15 kg! Jestem bardzo zadowolona

Bardzo dobry dietetyk! polecam

Jestem mamą 3 letniego dziecka, od pewnego czasu pojawiły się u niego problemy z jedzeniem. Nie zdawałam sobie sprawy z popełnianych przeze mnie błędów. Pani dietetyk wszystko dokładnie wyjaśniła i przygotowała plan żywienia dostosowany do potrzeb malucha. Uważam że młode mamy powinny korzystać z takich porad, nie zawsze to co nam wydaje się dobre dla dzieci ma taki efekt jak sądzimy. Dziękuję.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani dietetyk. Poświęciła mi bardzo dużo czasu na pierwszej wizycie wszystko dokładnie wyjaśniając, dieta, którą dostałam bardzo przypadła mi do gustu! Polecam!

Dzięki pani dietetyk zmeniałam swoje żywienie i schudłam! Dopasowała mi jadlospis do mojego trybu życiaco jest wielkim wyzwaniem. Nie jestem głodna, tak jak w przypadku diet gazetowych no i chudne, już -6 kg a będzie jeszcze więcej :)

Bardzo polecam Panią Chrośnik. Od 3 miesięcy korzystam z programu odchudzającego i jestem bardzo zadowolona. Wcześniej próbowalam wielu innych diet ale to dzięki Pani dietetyk zmieniłam sposób żywienia i wiem, że to najlepsza dieta.