Lekarze Specjalista USG

Stomatolog dziecięcy, Specjalista leczenia bólu

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

Dr Piotr to profesjonalista i dentysta z powołania. Zna się bardzo dobrze na swojej pracy. Bardzo polecam wszystkim osobą , które boją się leczenia kanałowego. W moim przypadku odbyło się to bardzo szybko oraz bezboleśnie- tak jak dr. Piotr powiedział tak i to było. Dr Puchała jest naprawdę godny zaufania . Nie mogę też pominąć całego zespołu stomatologii " Artyści uśmiechu" cały zespół bardzo miły ,uprzejmy , kompetentny oraz bardzo ...
Opinia dodana przez: Damian

lek. med. Anna Jończyk-Wierzbicka

Specjalista leczenia bólu, Anestezjolog

Gabinet Leczenia Bólu (Piątek 15-21:00)
Proletariacka 40/42 (ok. Castoramy ,Auchan, Aleja Jana Pawła II )
Łódź

Pani Doktor cała nasza rodzina jest Pani wdzięczna,za pomoc naszej seniorce rodu. Gdyby nie Pani fachowa kompetentna pomoc nasza Mama i Babcia nie mogłaby chodzić,siedzieć,stać. Nie byłaby samodzielna i pewnie do dziś leżałaby w łóżku. Przyjęła nas Pani mimo późnej pory i pełnej poczekalni pacjentów, delikatnie zbadała cierpiącą starszą Panią, sprawdziła dokumenty leczenia, wysłuchała, dokładnie wypytała o inne dolegliwości przyjmowane leki i postawiła Pani słuszną diagnozę. Dzięki której wraz ze ...
Opinia dodana przez: Barbara

dr n. med. Władysław Bryc

RTG, Urolog

Nałkowskiej 23
42-200 Częstochowa

Bardzo sobie cenię Pana doktora za lojalność oraz podejście do pacjenta jak do człowieka, który przychodzi z problemem. Dziękuję za diagnozę kolejny raz trafna. To już 2 moja wizyta,jechalem z daleka ale warto było.
Opinia dodana przez: Leon
{'id': 39242, 'name': u'Otwock'} Radiolog
                                       dr n. med. Włodzimierz Turniak

dr n. med. Włodzimierz Turniak

Radiolog, USG

OCDU DIAGNOSTA
Kołłątaja 4
05-402 Otwock

Doktor Włodzimierz Turniak jest wysokiej klasy ekspertem i człowiekiem o wysokiej kulturze osobistej. Ma szerokie, holistyczne spojrzenie, potrafi pomóc poprzez życzliwą rozmowę.
Opinia dodana przez: Grzegorz

dr n. med. Marek Adam Brzuchalski

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Niedziałkowskiego 6a/4
72-600 Świnoujście

Czytałam opinie na temat Dr. Były fajne i mniej fajne każdy ma prawo do własnego zdania! Ja odwiedziłam Dr raz bo przyjechałam na urlop do Świnoujścia z Danii (a tu lekarze Boże broń) spóżniał mi się okres dość długo a testy wykazywały brak ciąży .Pan Dr wysłuchał mnie,zapytał i zbadał pełna dyskrecja rozśmieszyły mnie spódniczki ale za nie wielki plus bo nie czułam sie skrępowana .Przepisał tab .na wywołanie okresu ...
Opinia dodana przez: Eva
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Ginekolog estetyczny
                                       dr Rafał Kuźlik

dr Rafał Kuźlik

Ginekolog estetyczny, USG ginekologiczne

SaskaMed
Jana Nowaka-Jeziorańskiego 48
03-982 Warszawa

Doktor Kuźlik to prawdziwy profesjonalista, a przy tym po prostu empatyczny i przemiły człowiek, słuchający co pacjent ma do powiedzenia (co nie jest wcale takie oczywiste). Pan doktor wykonywał u mnie planowe cc. Razem z mężem czuliśmy się dobrze zaopiekowani, co było naprawdę ważne, szczególnie że poród przypadł na apogeum pandemii w Polsce (początek listopada 2020). Po cc byłam zaskoczona że z pionizacją nie było problemu i że w pierwszej ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr Robert Makowski

USG ginekologiczne, Ginekolog

Klinika Alfa
Polna 9
96-500 Sochaczew

3 wizyty u Pana Doktora- zawsze konkretny, zawsze dokładny- dzidzius zdrowy wszystko w porządku. Jaka mieliśmy niemiła niespodziankę gdy po porodzie okazało sie ze dzidzius ma Zespol Downa. Gdy w 37 tyg w związku z komplikacjami miałam badanie usg w szpitalu sw Zofii, Pani Ordynator pierwsze pytanie jakie zadala, to jak wyszedł test w 12 tyg na Zespol Downa. Wtedy byłam zła ze mnie straszy, teraz wiem ze coś zauważyła. ...
Opinia dodana przez: Jola i Marek
                                       dr n. med. Krzysztof Kucharski

dr n. med. Krzysztof Kucharski

USG ginekologiczne, Ginekolog

RKK MED Centrum Medyczne
Emilii Plater 25/4
00-688 Warszawa

Pełen empatii niezwykłe sympatyczny , kompetentny Pan doktor. Poprzez szybkie decyzje, operację moje życie zostało uratowane. Będę mu zawsze wdzięczna .
Opinia dodana przez: Bożenna
                                       dr n. med. Alina Krychowska-Ćwikła

dr n. med. Alina Krychowska-Ćwikła

USG ginekologiczne, Medycyna estetyczna

Madalińskiego 57/10
02-544 Warszawa

WSPANIALA LEKARZ ,BUDZI ZAUFANIE ,TLUMACZY ZROZUMIALE O NA CZYM POLEGA LECZENIE ,A WOGOLE WSPANIALADOKTOR
                                       dr n. med. Anita Hamela-Olkowska

dr n. med. Anita Hamela-Olkowska

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

SonoFem Centrum Medyczne
Ateńska 10 lok. 106
Warszawa

Dr Hamela to najlepszy ginekolog, u jakiego byłam, a ze swoimi problemami byłam już u wielu. Pani doktor zachwyciła mnie swoim spokojem, przyjaznym podejściem do pacjentki oraz prawdziwą chęcią rozwiązania problemu medycznego. Dzięki jej determinacji oraz podawani mi otuchy jestem teraz w 15 tygodniu upragnionej ciąży. Na usg chodzę również do dr Hameli. Na lepszą lekarkę nie mogłam trafić! Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Moni

lekarz Joanna Borzęcka - Klec

USG dzieci, Ginekolog onkolog

Bardzo mądra i miła Pani Dr. Ordynator. Ma bardzo dobre podejście do człowieka. Zainteresowała się moimi wynikami, wytłumaczyła, że jest potrzebny zabieg, zoperowała mnie, przez co być może uniknęłam poważnej choroby. Jestem jej bardzo wdzięczna i polecam wszystkim kobietom. A dodatkowo ma swoje zasady, które powodują, że jest nie tylko dobrym lekarzem ale i dobrym człowiekiem.
Opinia dodana przez: Maria
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Ginekolog położnik
                                       dr Urszula Jastrzębska

dr Urszula Jastrzębska

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

CM Babka Medica (Śródmieście)
Słomińskiego 19/517
00-195 Warszawa

Pani doktor nie była pierwszym lekarzem do którego zwróciłam się z moim problemem, ale pierwszym, któremu udało się go rozwiązać. Zamiast jak inni zlecać dużo kosztownych i bolesnych badań przeprowadziła bardzo szczegółową rozmowę, Następnie dokładnie wszystko wytłumaczyła i przedstawiła różne sposoby leczenia omawiając wady i zalety każdego z nich. Ten, który doradziła okazał się strzałem w dziesiątkę. Uprzejma, cierpliwa, widać, że posiada dużą wiedzę, jednocześnie traktuje pacjenta jak partnera. Szczerze ...
Opinia dodana przez: Eliza
{'id': 27029, 'name': u'Turek'} Specjalista USG
                                       lek. med. Patryk Wodziński

lek. med. Patryk Wodziński

Specjalista USG, Lekarz rodzinny

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej
ulica Poduchowne 1
62-700 Turek

Obecnie raczej rzadki przypadek prawdziwego lekarza z powołania :) dawno nie spotkałam tak dużo empatii, życzliwości i uprzejmości. Naprawdę miła wizyta, wszystko dokładnie wyjaśnione, rzeczowe badanie. Polecam
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Ginekolog położnik
                                       lekarz Grażyna Korolczuk

lekarz Grażyna Korolczuk

Ginekolog położnik, Ginekolog

Korolczuk Grażyna, lek. med. Spec. ginekolog położnik. USG
Zwoleńska 127/10
04-761 Warszawa

Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim. Byłam u pani doktor z pierwszą ciążą, co prawda później ciążę prowadził już kto inny ale na pierwszych wizytach bardzo mnie uspokoiła. Ciąża była niespodzianką i miałam mętlik w głowie ale pani doktor na wszystkie pytania spokojnie odpowiedziała, wszystko wytłumaczyła. Ma takie ludzkie podejście do pacjenta. Można się poczuć bezpiecznie przy wizycie.

lek. stom. Karol Babiński

Stomatolog dziecięcy, Specjalista leczenia bólu

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prodenta
Orlickiego 1
44-100 Gliwice

Najlepszy stomatolog u jakie byłam! uprzejmy, i solidny. Zainteresowany pacjetem i jego problemem w stu procentach
Opinia dodana przez: paulina
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Ortopeda
                                       dr Karol Mochocki

dr Karol Mochocki

Ortopeda, USG ortopedyczne

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Warszawa

Miałam wykonywane badanie usg w placówce,pan doktor bardzo ale to bardzo miły, empatyczny, wszystko mi dokładnie pokazał, wytłumaczył, jestem bardzo wdzięczna za indywidualne podejście i za bycie po prostu ludzkim w tym wszystkim. Dziękuje, oby więcej takich dobrych lekarzy :)
Opinia dodana przez: Patrycja
                                       dr n. med. Krzysztof Nowosad

dr n. med. Krzysztof Nowosad

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Warszawa

wspaniały lekarz, bardzo kompetentny i w dobrym kontakcie z pacjentem.Biopsja gruboigłowa była praktycznie bezbolesna.
Opinia dodana przez: Bogna
                                       lekarz Marek Janisz

lekarz Marek Janisz

Diagnostyka I Leczenie Chorób Piersi. USG Piersi
ul. Grójecka 194
00-761 Warszawa

Odwiedzam Pana Doktora od kilku lat. Szczerze polecam. Jest profesjonalny, punktualny, tłumaczy wszystko w sposób zrozumiały i cierpliwie odpowiada na pytania. Bardzo ciepły i przyjazny człowiek. Usunął mi zmiany w piersi kilka lat temu, od tej pory systematycznie bada mnie i jestem spokojna o zdrowie. Jego klinika jest na najwyższym poziomie. Personel nawet przypomina telefonicznie o kolejnym terminie wizyt kontrolnych. Ceny są przystępne. Polecam dla profilaktyki albo leczenia.
Opinia dodana przez: Katarzyna
                                       dr n. med. Piotr Bednarski

dr n. med. Piotr Bednarski

Medycyna Dąb Warszawa
Drawska 29A lok.91 (wejście od Bohaterów Września)
02-202 Warszawa

Polecam tego lekarza, świetny specjalista, pełen zrozumienia. Postawiona diagnoza była bardzo trafiona i pozwoliła na szybkie rozwiązanie problemu.
Opinia dodana przez: Przemysław
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Internista
                                       prof. dr hab. n. med. Andrzej Gackowski

prof. dr hab. n. med. Andrzej Gackowski

Internista, Kardiolog

UniCardia&UniMedica&UniEstetica Małopolskie Kliniki Specjalistyczne
Kluczborska 17 ( 2-3 piętro)
31-271 Kraków

Pasjonat.Lekarz z najwyższej pólki.Walczy o zdrowie pacjenta.Jest ze mną od ośmiu lat,które otrzymałem od Profesora choć inni nie dawali mi szans życia.