Spirometria

Wolny termin: 27 Sie o 15:00. Sprawdź inny.

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Medivita"
ul. Rejtana 15
02-516 Mokotów, Warszawa

Pani Doktor jest bardzo miła, konkretna, odpowiada chętnie na wszystkie pytania, widać ze ma sporą wiedzę i doświadczenie. Polecam tego lekarza wszystkim!

Dominika Herlenius-Sawicka

Położna, Ginekolog położnik

Gabinet lekarski

Polecam wszystkim kobietom, które szukają dobrego specjalisty do prowadzenia ciąży. Pani Doktor Dominika jest profesjonalistką, ma ogromną wiedzę, a do tego jest sympatyczna, troskliwa i poświęca dużo czasu na każdą wizytę. Doktor Dominika wzbudził moje zaufanie od pierwszego spotkania. Dokładnie tłumaczy niepokojące stany - czasami nieuzasadnione ;), a do tego napawa optymizmem i zawsze wychodzę z wizyty zadowolona.

Opinia dodana przez: Malwina
Pulmonolog Warszawa lekarz Dariusz Osiak

Przychodnia Specjalistyczna PROSEN
Płocka 17 lok. 23

Do tej pory spotykałam się z podejściem "specjalistów", którzy nie szukali przyczyny moich problemów, a jednynie ograniczali się do leczenia części skutków choroby, a pan doktor od razu zlecił mi szereg badań, na ich podstawie ustalił przyczyny i wdrożył leczenie. Trochę to trwało, ale wszystko jest na dobrej drodze. Dziękuję, Maria

Opinia dodana przez: Maria
Pulmonolog Bielsko-Biała dr n. med. Tomasz Kachel

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Alergologczno- Pulmonologiczny TRIMED
Karpacka 24 lokal B 4 (1 piętro)
43-300 Bielsko-Biała

Swietny lekarz, podejście do pacjenta wspaniałe.Wzbudza zaufanie.Ma czas dla pacjenta bez względu czy jesteś na wizycie prywatnej czy leżysz na jewgo oddziale w szpitalu.Wszystkim polecam - fachowiec !!!! Małgorzata

lekarz Jolanta Polcyn

Pediatra, Alergolog dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Strefa Otwarta"
Makowska 26 D
06-300 Przasnysz

Moim zdaniem najlepszy alergolog,pediatra jaki przyjmuje w Ciechanowie. Już po dwóch wizytach widać było różnicę, jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia. Wiedzę ma ogromną i przede wszystkim wytłumaczy jak należy. Bardzo dużo czasu poświęca pacjentowi w zależności od choroby i nie jest to jakieś 10 min!LEKARZ GODNY POLECENIA!!!

Opinia dodana przez: Marta

lek. med. Iwona Naziębło

CMD, Internista

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Szukałam dobrego gastrologa i sugerując się opiniami, wybrałam Panią Doktor Iwonę Naziębło z Centrum Medycznego Damiana. W grudniu byłam leczona farmakologiczne na bakterie i wrzody dwunastnicy. Po miesiącu objawy wróciły. W marcu już pod opieką Pani doktor miałam wykonaną gastroskopię , mimo tego jak się wcześniej wydawało nieprzyjemnego badania. Byłam bardzo zaskoczona, bo dzięki podejściu Pani dr Iwony wyszłam z gabinetu uśmiechnięta . Oczywiście leczenie pomogło i dolegliwości minęły. Polecam jak najbardziej . Pani Doktor ma ogromną wiedzę i doświadczenie w swojej pracy.

Opinia dodana przez: Klaudia

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Śródmieście, Warszawa

6 miesięcy temu odbyła się moja operacja plastyki brzucha (dokładnie było to zszycie mięśni prostych brzucha, zaopatrzenie przepukliny pępkowej, plastyka powłok brzucha, wszycie pępka w nowym miejscu oraz liposukcja boków). Efekty zabiegu są świetne, wszystko wygląda bardzo dobrze. Mam płaski brzuch i równą, symetryczną bliznę. Bardzo dobry kontakt mailowy po operacji, gdy miałam jakieś wątpliwości dotyczące zaopatrzenia rany, wystarczyło napisać, a p. doktor udzielał wyczerpującej odpowiedzi. Specjalista godny zaufania. Wysoka kultura osobista a jednocześnie bardzo serdeczny. Dziękuję za wykonanie b. dobrej pracy.

Opinia dodana przez: AgnieszkaS

lek. med. Urszula Mielecka

CMD, Kardiolog

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Śródmieście, Warszawa

bardzo merytoryczne podejście, dokładność i staranność w leczeniu. niezwykle uprzejma, ciepła osoba, która w sposób profesjonalny jest przygotowana do wizyty. zleca badania, aby jak najlepiej zdiagnozować dolegliwości.

Opinia dodana przez: ola
Internista Warszawa - Mokotów dr n. med. Radosław Chądzyński

IMEDI CENTRUM STOMATOLOGICZNE
Marynarska 15
02-674 Warszawa - Mokotów

Przez przypadek trafiłam na Pana Doktora. Potrzebowałam zrobić EKG babci i tak się poznaliśmy.
Cudowny, ciepły człowiek. Tłumaczy zagrożenia, tłumaczy jak działają zapisane lekarstwa i czego się można spodziewać. Nie śpieszy się, odpowiada na wszystkie pytania. Słowny, kompetentny, wrażliwy. Znamy się już kilka lat i nie zamierzamy Go wymieniać na nikogo innego.
Polecam gorąco.

Polecam gorąco.

Opinia dodana przez: Mirka

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

bardzo sympatyczny ,miły,poświęca sporo czasu dla chorego jest bardzo konkretny i myślę że to jest lekarz z powołania co dziś to już rzadkość .Szkoda tylko że musiał naprawiać to czego inni nie dopatrzyli . Dziękuję polecam. Janusz z Woli

Opinia dodana przez: janusz