lekarz Stafiej Przemysław

Radiolog

Prawdziwe dobro narodowe. Pan doktor na USG potrafi dojrzeć więcej, niż inni na tomografii albo rezonansie. Jego diagnozy powodują czujność u najlepszych lekarzy w kraju.

Takiego cudnego w każdym calu lekarza jeszcze nie spotkałam. Byłam dzisiaj pierwszy raz z moją najbliższą rodziną. Dziękuję Panie doktorze !!!... w sprawie mojego Taty...

wyjątkowo fachowy i rzetelny lekarz! Trudno się dostać, ale gdy jest potrzeba przyjmuje dodatkowo. polecam!!!!

Rewelacyjny radiolog, wykrył naczyniaka na wątrobie 2,5 cm mimo iż nie było o nim wzmianki w robionym wcześniej badaniu TK ( pozostał nie zauważony przez lekarza opisującego ). Bardzo gorąco polecam.