lekarz Stanisław Aszkiełowicz

Bardzo sympatyczny , kompetentny lekarz. Przy kilkunastu pacjentach przyjętych wcześniej ( część wymagała zmiany opatrunków , zdjęcia szwów itd ) potrafił zapanować nad punktualnym przyjęciem pacjentów. Do gabinetu trafiłem niemal o czasie , chociaż byłem przygotowany na dużé opóźnienie . Do tego super sympatyczny pani pielęgniarka w gabinecie zabiegowym . W sumie : Pełna PIĄTECZKA. Dziękuję.

Bardzo sympatyczny , kompetentny lekarz.
W sumie : Pełna PIĄTECZKA.
Dziękuję.

Od dwóch lat byłam leczona na kręgosłup przez lekarza rodzinnego i neurologa. Mam silny ból tak, że trudno mi chodzić. Trzy tygodnie temu trafiłam do dr Aszkiełowicza. Obejrzał moje wyniki rezonansu a potem mnie dokładnie zbadał. Stwierdził, że problem z chodzeniem jest w biodrze, a nie w kręgosłupie. Poprosił o zdjęcie, którego nie miałam bo nikt mi nigdy nie robił. Po zrobieniu zdjęcia, wyszło, że mam zupełnie zniszczony staw i trzeba wstawić endoprotezę. Dostałam skierowanie do szpitala z napisem pilne. Wytłumaczył mi co to za operacja pokazując zdjęcia w internecie. Straciłam dwa lata na leczenie nie tego co trzeba. Lekarz z powołania.

Bardzo polecam. Przez ponad dwa lata odwiedziłam wielu ortopedów i reumatologów z powodu bardzo dokuczliwych bólów stawów. Wszyscy twierdzili, że nic mi nie dolega, a jeden nawet odsyłał do psychiatry. Z kolejnym skierowaniem trafiłam do tego doktora na Żwirki i Wigry. Po dokładnym badaniu i obejrzeniu wszystkich moich wyników zalecił badanie Boreliozy. Wyniki były bardzo wysokie i teraz czeka mnie długie leczenie. Dzięki Panu doktorowi wreszcie wiem na co jestem chora i będę leczona. Dziękuje.

Doktor jest bardzo spoko. Mimo koszmarnej kolejki przyjął mnie dodatkowo. Już dawno w czasie wizyty z żadnym lekarzem nie mogłem tak normalnie rozmawiać jak ze zwykłym człowiekiem. Na pytanie czy ma prywatny gabinet bo pewnie tam jest luźniej, dostałem odpowiedź, że mam przychodzić na nfz, a nie wydawać niepotrzebnie pieniądze na prywatne leczenie i sam zarejestrował mnie na kolejny termin z wynikami badań. Szok.

Nie mam żadnych zastrzeżeń ani co do fachowości ani co do podejścia. Dużym plusem jest również osobiste wywoływanie pacjenta, tak więc cwaniacy z późniejszych godzin nie mają szans.Polecam. P.S. Proponuje by zapisywać się na późniejsze godziny wizyty, bo na początku ciągle ktoś wchodzi ( bez pukania ) i pyta czy zostaną przyjęci dodatkowo, co na dłuższą metę jest dosyć wkurzające. Chyba zawodzi organizacja pracy przychodni.

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w pomoc pacjentowi. Zgłosiłam się z bólem ramienia. Miałam wykonane zdjęcie z opisem radiologa, który nic nie stwierdzał. Po obejrzeniu zdjęcia, doktor zalecił jego powtórzenie, już bez opisu. W sposób niezwykle delikatny, wyjaśnił iż będę potrzebowała pilnego badania rezonansem, w celu wyjaśnienia drobnej zmiany w płucu. Sam telefonicznie uzgodnił termin badania i skierował do poradni onkologicznej. Jestem po operacji , w trakcie chemii. Onkolog stwierdził, że to dzięki temu lekarzowi, mam olbrzymie szanse na wyleczenie. Dziękuję Doktorze.

W pełni polecam. Konkretnie i fachowo. Dużym plusem jest osobiste wywoływanie pacjenta, więc nie ma utarczek na poczekalni kto ma wejść. Jedyny minus, to kilkutygodniowe oczekiwanie na pierwszą wizytę, ale potem już sam wyznacza termin następnej wizyty.

Jestem po pierwszej wizycie. I już mam porównanie z wcześniejszymi wizytami u innego ortopedy... Po wizycie u dr Aszkiełowicza mam pełną jasność nt mojej dolegliwości oraz jak mają wyglądać kolejne kroki mojego leczenia. Otrzymałam skierowanie na rezonans magnetyczny. Mimo potwornie długich kolejek na to badanie jestem pełna nadziei i optymizmu na wyzdrowienie 😊

Mam zupełnie przeciwne zdanie. Trafiłem do dr Aszkiełowicza z polecenia kilku znajomych, którzy leczyli się u niego i byli bardzo zadowoleni. Ja również. Konkretnie, z uśmiechem, wszystko wytłumaczone i wyleczone. Jak ktoś szuka dziury w całym, to zawsze znajdzie by się do czegoś przyczepić. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń i bardzo polecam tego lekarza.

Podejście do pacjenta ponad przeciętnie oschłe. Impertynet do kwadratu. Początkowo sugeruje rozszerzenie spektrum badań celem znalezienia przyczyny dolegliwości a po ich wykonaniu odpowiada, że to nasze zdrowie i jego wyniki nie interesują więc zrobimy co będziemy uważać za stosowne. Zmienia zaplanowany proces leczenia....obiecał 2 zastrzyki a po pierwszym zdecydował się na skierowanie na operację pomimo tego, iż przniósł on znaczną poprawę stanu. Nie wiem jaki jest w stosunku do pacjenta podczas wizyt prywatnych ale na mnie (ubezpieczonym państwowo) zrobił odpychające wrażenie. Wielu lekarzy tej specjalności mialem już okazję odwiedzać w swoim życiu i ten Pan za uprzejmość w stosunku do pacjenta zasługuje na notę bardzo słabą. Nie polecam z dowolnego wyboru a przzydzielonym pacjentom wspóczuję.