lekarz Stanisław Aszkiełowicz

Pan dr Stanisław Aszkiełowicz to wysokiej klasy specjalista ortopedii. Duża wiedza, kultura, osobista oraz zaangażowanie i oddanie, a także empatia oraz profesjonalne rozwiązywanie problemów ortopedycznych - daje podstawę wyrażenia najwyższej oceny oraz godnego polecenia innym Pacjentom.

Pan dr Stanisław Aszkiełowicz to wysokiej klasy specjalista ortopedii.

Pełen empatii dobry fachowiec. Mimo braku miejsc przyjął mnie dodatkowo a reszta przychodni odesłała mnie z kwitkiem. Gdyby nie ta wizyta i fachowość Doktora, nie wiedziałabym, że mam złamaną kostkę nierozpoznaną w pogotowiu a kontrolne zdjęcie to potwierdziło. Mogę tylko podziękować i polecić. Joanna.

W życiu nie byłam u tak nieuprzejmego lekarza. Wszystko robione od niechcenia. Zmarnowałam tylko czas przychodząc do dr Aszkiełowicza, ponieważ w niczym mi nie pomógł. Gdy powiedziałam o swoim problemie skwitował to tylko oschłym „no i co?”. Gdybym wiedziała co, to bym nie przychodziła. Najlepszą radą doktora na ostrogi na piętach jest noszenie wkładek ortopedycznych, faktycznie warto było się uczyć tyle lat by udzielać tak wartościowych rad

Bardzo sympatyczny , kompetentny lekarz. Przy kilkunastu pacjentach przyjętych wcześniej ( część wymagała zmiany opatrunków , zdjęcia szwów itd ) potrafił zapanować nad punktualnym przyjęciem pacjentów. Do gabinetu trafiłem niemal o czasie , chociaż byłem przygotowany na dużé opóźnienie . Do tego super sympatyczny pani pielęgniarka w gabinecie zabiegowym . W sumie : Pełna PIĄTECZKA. Dziękuję.

Bardzo sympatyczny , kompetentny lekarz.
W sumie : Pełna PIĄTECZKA.
Dziękuję.

Wspaniały, empatyczny lekarz! A przy tym bardzo kompetentny. Uratował moje kolano! Polecam z całego serca dr Aszkiełowicza.

Polecam z całego serca dr Aszkiełowicza.

W pełni polecam. Konkretnie i fachowo. Dużym plusem jest osobiste wywoływanie pacjenta, więc nie ma utarczek na poczekalni kto ma wejść. Jedyny minus, to kilkutygodniowe oczekiwanie na pierwszą wizytę, ale potem już sam wyznacza termin następnej wizyty.

W pełni polecam. Zarówno pod względu fachowości, jak i podejścia. Dokładnie i w zrozumiały sposób omówione wyniki badań, a dalsze leczenie nawet rozrysowane. Oby więcej takich lekarzy!

Bardzo dobry lekarz i pełen empatii człowiek, co w dzisiejszych czasach rzadko idzie w parze.Bardzo dziękuję za skuteczne leczenie.

Lekarz po roku od artroskopi kolana,gdy bol trwal nadal, nie skierowal mnie na dalsze badania,nawet na rehabilitacje po zabiegu. upornie wciskal zastrzyki w kolano z kwasu za 1500 zl, twierdzil ze z kolanem jest dobrze i nic sie na da zrobic. Nie polecam go. Bylem u innego,zrobilem rezonans i wyszly przyczyny bolu. Dr aszkielowicz wykazal brak kompetencji i chcial sie mnie perfidnie pozbyc, jak dla mnie marny lekarz, ktory przez dotkniecie kolana wie jak wyglada od srodka.

Po kilku miesiącach krążenia po różnych gabinetach, wreszcie wiem co mi dolega, przy tym miło i z uśmiechem. Teraz czekam na zabieg operacyjny. Pierwszy raz spotkałem się by lekarz nie tylko nie spóźniał się, ale zaczynał przyjmować kilkadziesiąt minut przed czasem. Bardzo polecam.