lekarz Stanisław Bąkowski

Byłem pierwszy raz u Pana doktora i myślę iż na pewno do niego wrócę. Wysłuchał, zbadał, wytłumaczył. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Miły uprzejmy cierpliwy zaangarzowany lekarz. Polecam

Odradzam wizyty u tego lekarza. Bagatelizuje dolegliwości, nie tylko nie sugeruje wykonania jakiegokolwiek badania, ale wręcz odmawia skierowania na nie na wyraźną prośbę pacjenta! Nie jest to lekarz u którego można wykryć chorobę we wczesnym stadium i w porę zareagować. Dobrze, że miałam dużo samozaparcia i na własną rękę kontynuowałam badania, bo doktor postawił mi totalnie nietrafną diagnozę.

Nie polecam wręcz odradzam tego Pana...poszłam po skierowanie na badanie krwi chyba ważna jest profilaktyka, doktor stwierdził że nie ma czegoś takiego jak profilaktyka, po co robić badania ?? potem się dziwimy że tylu ludzi choruje na nowotwory, nawet nie zmierzył mi ciśnienia, mówię że od pół roku boli mnie brzuch z przerwami, poprosiłam skierowanie na usg brzucha też uznał że niepotrzebne bo moje objawy nie wskazują żeby coś się tam działo, dostałam za to skierowanie na gastroskopię, pytam " to w takim razie mam sobie iść prywatnie na badanie krwi i moczu " ? stwierdził że po co skoro nie mam żadnych objawów !! a dodam że jestem po badaniu krwi w prywatnej opiece mam podwyższony CRP, i po usg brzucha wyszło że mam kamień w woreczku żółciowym !! no ale po co profilaktyka, nie polecam i odradzam trzymajcie się z dala od niego i przychodni na Bielanach

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora, którego mogę z ręką na sercu POLECIĆ. Pan Doktor odznacza się wysoką kulturą osobistą, ogromną uprzejmością. Poświęcił mi dużo czasu, tłumacząc dokładnie moją chorobę i ustalając przebieg leczenia ze szczegółami. Doradził mi, jak mam postępować i odpowiedział na wszystkie nurtujące mnie pytania. Jest to osoba o dużej intuicji lekarskiej, co rzadkie. Poważne, rzeczowe podejście do pacjenta, zainteresowanie chorobą, problemem. Nie mam jakichkolwiek najmniejszych zastrzeżeń. Pana Doktora polecam Wszystkim z pełną odpowiedzialnością.