dr hab. n. med. Stanisław Bień

Laryngolog

Profesorowi St. Bieniowu zawdzięczam życie; człowiek który mnie ocalił, wiele lat temu; dzięki Niemu pracuję dotychczas, przez 45 lat na Politechnice Warszawskiej jako profesor. Dziękuję Ci Profesorze !

Dziękuję Ci Profesorze !

Wizytę u profesora oceniam na najwyższym poziomie pod każdym względem. Lekarz godny polecenia, który słucha swojego pacjenta i potrafi wyjaśnić wszystko o pojawiającym się problemie.

brak słów - ale sprawiedliwość go nie minie

brak słów - ale sprawiedliwość go nie minie

Bardzo spokojny i uprzejmy lekarz - potrafi słuchać pacjenta. Na koniec wizyty spytał się : " Czy poza moim problemem dolega mi cokolwiek innego?" Super! bardzo polecam ! Merytorycznie - bardzo dobry lekarz.

Pierwsza diagnoza, nietrafiona, dopiero po wynikach biopsji zalecono wykrycie ogniska pierwotnego. Zbyt dlugo w czasie przeciągnelo się rozpoznanie i leczenie. Komentarz lekarza na coś trzeba umrzeć.

Byłem operowany przez pana profesora. Od pierwszego kontaktu miałem do niego pełne zaufanie. Pełny profesjonalizm.

Zdaniem profesora osoby starsze powinny umrzeć, a nie chodzić po lekarzach, a tym bardziej być operowane... Ryzyko śmierci na stole się zwiększa, a to nieładnie wygląda w statystykach :(

Super specjalista 10 lat temu operował mojemu synowi ucho.Naprawdę jestem szczęśliwa że trafiliśmy właśnie do niego.Wcześniej syna leczyłam w Warszawie i nie potrzebnie straciłam dużo pieniędzy na rozpoznanie choroby.Profesor na pierwszej wizycie rozpoznał chorobę i zajął się leczeniem.Do końca życia będziemy Mu wdzięczni

Polecam. Mozna dowiedzieć się czegoś więcej o swoich przypadłościach laryngologicznych. Sposób wyjaśniania nie pozostawia nic do dodania

specjalista naprawdę świetny,trochę przemądrzały ale ma ku temu powody...jest naprawdę kompetentny.