dr n. med. Stanisław Bogucki

Lekarz nastawiony pozytywnie do pacjenta- życzliwy, wyrozumiały. Pacjenci - gł. małe dzieci (jak zaobserwowalam w poczekalni przed wizytą), oraz mój nastoletni syn, czują się komfortowo w gabinecie, w miłej atmosferze. Lekarz rzeczowy, pomocny we wskazaniu dalszych możliwości leczenia.

Lekarz rzeczowy, pomocny we wskazaniu dalszych możliwości leczenia.

Świetny doktor. Z moją 3-miesięczną córeczką uwielbiamy do niego chodzić. Pan doktor zawsze doprowadza moją córkę do śmiechu. Jest bardzo pogodny, z uśmiechem, śpiewem i delikatnością powoli bada dziecko, przez co córeczka zawsze poddaje się badaniu bez oporów, odwzajemnia się doktorowi pięknymi uśmiechami, a ja jestem spokojna, że dziecko jest w dobrych rękach i że zostało rzetelnie i dobrze zbadane. Dziękujemy za udane wizyty i opiekę lekarską i polecamy wszystkim tego lekarza.

Jako ortpeda dziecięcy, ma fantastyczne podejście do dzieci. Nie zbywa rodziców, lecz fachowo podchodzi do problemu. Pogodne usposobienie pozwala rozładować napięcie w nagłych przypadkach (my do szpitala na Niekłańskiej trafiliśmy właśnie z nagłym przypadkiem). Szczerze polecam.

Szczerze polecam.